Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v klidné části obce, blízko hlavního tahu Nový Jičín - Frenštát. Z Nového Jičína 15km, z Frenštátu 9km, z Kopřivnice 9km, z Rožnova 15km. Z vlakového nádraží je do penzionu 2,5km. Potraviny jsou od nás 150m, pošta 300m, kostel, zdravotní středisko + lékárna 500m. V okolí je několik restaurací a 1 pizérie. Parkoviště je před penzionem. GPS: 49°32'22.217"N, 18°6'28.288"E

  Vybavení a služby

Vybavení je standartní, v pokojích jsou koberce, skříň, noční stolky, stolík a židle. V případě potřeby je možnost uschovat kola nebo lyže. Kuchyň je společná pro 3 pokoje, stejně jako 2x WC + koupelna (vana, umyvadlo + sprchový kout). Kuchyně je plně vybavená (plynový 4-plotýnkový vařič, lednice + mraznička, mikrovlnka, varná konvice, nádobí). Kuchyně slouží zároveň jako společenská místnost, je tam i pohovka, která se může v případě potřeby rozložit na 2 lůžka. Pro odpočinek našich hostů je k dispozici velká terasa s možností grilování a výhledem na pohoří Beskyd.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V zimním i letním období vás potěší perla našeho regionu - Pustevny. Dojedete tam autem přes Rožnov a Prostřední Bečvu nebo od Frenštátu na Ráztoku a nahoru lanovkou. Turisté najdou spoustu krásných a zajímavých tras, stejně tak i běžkaři a lyžaři. Na výlet do rožnovského skanzenu určitě budete dlouho vzpomínat, protože tak krásných míst, která nám dokážou přiblížit naši minulost, je v naší zemi málo. Děti i dospělí mohou řádit v lanovém centru v Tarzánii, nebo v Aquaparku ve Frenštátě p.Radhoštěm. V našem okolí jsou i kryté bazény se saunou ve Frenštátě, v Kopřivnici a v Novém Jičíně. Kousek od penzionu je obchod s potravinami, kousek dál se nachází pošta a obecní úřad. Nejen milovníkům aut doporučujeme návštěvu Technického muzea TATRA v Kopřivnici, které vás okouzlí nádhernými skvosty a poklady. Cestou z Kopřivnice se určitě zastavte v historickém městečku Štramberk, zajděte si na Trúbu, do jeskyně, arboreta a kupte si uši. Na závěr dne si můžete zajít na pizzu nebo dobrou večeři do restaurace.

Zpět


TOPlist
  Penzion Danka Veřovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Danka Veřovice
Ceník ubytování a stravování