Penzion Danka Veřovice - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Danka Veřovice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidné části obce, blízko hlavního tahu Nový Jičín - Frenštát. Z Nového Jičína 15km, z Frenštátu 9km, z Kopřivnice 9km, z Rožnova 15km. Z vlakového nádraží je do penzionu 2,5km. Potraviny jsou od nás 150m, pošta 300m, kostel, zdravotní středisko + lékárna 500m. V okolí je několik restaurací a 1 pizérie. Parkoviště je před penzionem. GPS: 49°32'22.217"N, 18°6'28.288"E
Vybavení a služby
Vybavení je standartní, v pokojích jsou koberce, skříň, noční stolky, stolík a židle. V případě potřeby je možnost uschovat kola nebo lyže. Kuchyň je společná pro 3 pokoje, stejně jako 2x WC + koupelna (vana, umyvadlo + sprchový kout). Kuchyně je plně vybavená (plynový 4-plotýnkový vařič, lednice + mraznička, mikrovlnka, varná konvice, nádobí). Kuchyně slouží zároveň jako společenská místnost, je tam i pohovka, která se může v případě potřeby rozložit na 2 lůžka. Pro odpočinek našich hostů je k dispozici velká terasa s možností grilování a výhledem na pohoří Beskyd.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním i letním období vás potěší perla našeho regionu - Pustevny. Dojedete tam autem přes Rožnov a Prostřední Bečvu nebo od Frenštátu na Ráztoku a nahoru lanovkou. Turisté najdou spoustu krásných a zajímavých tras, stejně tak i běžkaři a lyžaři. Na výlet do rožnovského skanzenu určitě budete dlouho vzpomínat, protože tak krásných míst, která nám dokážou přiblížit naši minulost, je v naší zemi málo. Děti i dospělí mohou řádit v lanovém centru v Tarzánii, nebo v Aquaparku ve Frenštátě p.Radhoštěm. V našem okolí jsou i kryté bazény se saunou ve Frenštátě, v Kopřivnici a v Novém Jičíně. Kousek od penzionu je obchod s potravinami, kousek dál se nachází pošta a obecní úřad. Nejen milovníkům aut doporučujeme návštěvu Technického muzea TATRA v Kopřivnici, které vás okouzlí nádhernými skvosty a poklady. Cestou z Kopřivnice se určitě zastavte v historickém městečku Štramberk, zajděte si na Trúbu, do jeskyně, arboreta a kupte si uši. Na závěr dne si můžete zajít na pizzu nebo dobrou večeři do restaurace.
TOPlist