Poloha a dosažitelnost

Penzion Černodolský mlýn se nachází v malebném Oparenském údolí na konci vesnice Oparno. Ideální pro výlety do celého Českého středohoří.

  Vybavení a služby

V našem nově opraveném penzionu nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech. Příjemně přespat můžete v našich dvojlůžkových pokojích, které jsou všechny zařízeny ve stylovém venkovském duchu. Pokoje v prvním patře jsou propojeny pavlačí, která nabízí posezení s výhledem do okolní krajiny. Našim hostům jsou k dispozici dále 2 apartmány sestávající z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a kuchyňského koutu vybaveného lednicí, sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou a veškerým nádobím. Součástí apartmánu je samostatná ložnice s dvoujlůžkem. V každém apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC. Ubytování je možné v osmi dvoulůžkových pokojích a ve dvou apartmánech. Naší snahou je poskytovat návštěvníkům služby na nejvyšší možné úrovni.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

V okolí je mnoho pamětihodností - hrady, zámky a rozhledny: Opárno 1km, Lovoš 2km, Kalvárie 3km, Boreč 4km, Lovosice 5km, Ostrý 5km, Kamýk 5km, Milešov 6km, Skalka 6km, Košťálov 6km, Varhošť 8km, Oltářík 8km, Hazmburk 11km, Litoměřice 9km, Kostomlaty 9km, Máchova světnička 9km, Kalich 9km, Trmice 10km, Střekov 12km, Terezín 11km. Cyklisté mohou využít cyklostezku Opárenským údolím, která vede kolem našeho areálu.

Zpět


TOPlist
  Penzion Černodolský mlýn Oparno
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Černodolský mlýn
Ceník ubytování a stravování