Penzion Babička Beskydy - Pustevny (Trojanovice) - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Babička Beskydy - Pustevny (Trojanovice)

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na okraji obce. Celoročně dostupné. Objekt oplocený,se zahradou a venkovním posezením. Pískoviště pro děti, skluzavka . Připravujeme další aktivity pro děti. V létě bazén na zahradě penzionu (3x0,7m). parkování u objektu.Nedaleko lanovky na Pustevny cca 5 minut pěšky v krásném horském prostředí. S vybavenou kuchyní pro hosty, společenskou místností.Novinka ! přímo od areálu Vás náš skibus zaveze na vybrané sjezdovky !
Vybavení a služby
Pokoje pro 2,3,4 a 5 osob. Vlastní sociální zařízení na pokojích. Hosté mají možnost využívání spol. kuchyně a spol.místnosti. TV na pokoji.Možnost snídaní a polopenzí ( mimo letní prázdniny, Vánoce a Silvestr)

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lanovka Pustevny 5 min.pěšky, v okolí restaurace, cyklo stezky, 6 sjezdových drah - skialpin Pustevny + další sjezdovky v okolí., běžecké trasy aj.Cykloturistika, houbaření, Rožnov pod radhoštěm. Valašské muzeum v přírodě, Hrad Hukvaldy, Štramberk, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem, Kopřivnice vše v dosahu. Lanové centrum Tarzánie, koloběžky Pustevny, Radhošť, Radegast. Ideální celoroční dovolená
TOPlist