Penzion AROSA - Poloha, Služby, Okolí

Penzion AROSA

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion AROSA stojí ve vesnici Růžová, na hranici Národního parku České Švýcarsko, obklopen přírodou, v proslulé rekreační oblasti 12km od města Děčína.
Vybavení a služby
Ubytovací zařízení AROSA tvoří dva ubytovací celky PENZION AROSA a CHALUPA AROSA, které jsou propojeny velkou zahradou. V patře PENZIONU AROSA jsou 2 pokoje a jeden mezonet. Modrý pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky. Zelený pokoj je třílůžkový. Třetí prostorný mezonetový pokoj poskytuje v podkroví dvě lůžka a ve spodním pokoji 2x dvojlůžko. Pokoje mají vlastní koupelnu a WC. V přízemí budovy najdete velkou jídelnu a vybavenou kuchyň. Z kuchyně je přístup na terasu s grilem a na zahradu s bylinkami. Penzion je vytápěn tepelným čerpadlem. Budova byla postavena okolo roku 1905 a nyní je po rekonstrukci. CHALUPA AROSA nabízí ubytování v domě z roku 1763. Zde se nachází 2 pokoje s vlastní koupelnou a WC a v přízemí najdete apartmán s kuchyní, koupelnou a WC. Celkem pro 13 osob. V ohromné zahradě je terasa s grilem a jabloňový sad. CHALUPA je po rekonstrukci 2 roky.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Růžová leží na hranici Národního parku České Švýcarsko, v krajině pískovcových skal, krásných vyhlídek a hlubokých lesů protkaných turistickými cestami. V blízkém i širokém okolí najdete velké množství historických staveb, přírodních krás a zajímavostí. Oblíbený Dolský mlýn 4km, nejvyšší hora v okolí Růžák 4km, Pravčická brána 10km, soutěsky s lodičkami na říčce Kamenici 3km, vyhlídka Belveder nad kaňonem Labe 6km, vyhlídková věž Růženka z Českého Švýcarska v obci Růžová 700m, děčínský zámek 10km. V Národním parku najdete síť cyklostezek, které vás dovedou na další zajímavá místa. Můžete podniknout plavbu na lodi po řece Labi. Růžová je připravena na turisty a hosty, kteří si oblíbili naši vesnici. Nachází se zde Restaurace U Kostela pro 100 hostů s bowlingem, Hospůdka 21 s letním provozem, občerstvení Na hřišti, sportovní areál s dětským hřištěm, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, dobře zásobený obchod.
TOPlist