PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion AROSA

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion AROSA stojí ve vesnici Růžová, na hranici Národního parku České Švýcarsko, obklopen přírodou, v proslulé rekreační oblasti 12km od města Děčína.
Vybavení a služby
Ubytovací zařízení AROSA tvoří dva ubytovací celky PENZION AROSA a CHALUPA AROSA, které jsou propojeny velkou zahradou. V patře PENZIONU AROSA jsou 2 pokoje a jeden mezonet. Modrý pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky. Zelený pokoj je třílůžkový. Třetí prostorný mezonetový pokoj poskytuje v podkroví dvě lůžka a ve spodním pokoji 2x dvojlůžko. Pokoje mají vlastní koupelnu a WC. V přízemí budovy najdete velkou jídelnu a vybavenou kuchyň. Z kuchyně je přístup na terasu s grilem a na zahradu s bylinkami. Penzion je vytápěn tepelným čerpadlem. Budova byla postavena okolo roku 1905 a nyní je po rekonstrukci. CHALUPA AROSA nabízí ubytování v domě z roku 1763. Zde se nachází 2 pokoje s vlastní koupelnou a WC a v přízemí najdete apartmán s kuchyní, koupelnou a WC. Celkem pro 13 osob. V ohromné zahradě je terasa s grilem a jabloňový sad. CHALUPA je po rekonstrukci 2 roky.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Růžová leží na hranici Národního parku České Švýcarsko, v krajině pískovcových skal, krásných vyhlídek a hlubokých lesů protkaných turistickými cestami. V blízkém i širokém okolí najdete velké množství historických staveb, přírodních krás a zajímavostí. Oblíbený Dolský mlýn 4km, nejvyšší hora v okolí Růžák 4km, Pravčická brána 10km, soutěsky s lodičkami na říčce Kamenici 3km, vyhlídka Belveder nad kaňonem Labe 6km, vyhlídková věž Růženka z Českého Švýcarska v obci Růžová 700m, děčínský zámek 10km. V Národním parku najdete síť cyklostezek, které vás dovedou na další zajímavá místa. Můžete podniknout plavbu na lodi po řece Labi. Růžová je připravena na turisty a hosty, kteří si oblíbili naši vesnici. Nachází se zde Restaurace U Kostela pro 100 hostů s bowlingem, Hospůdka 21 s letním provozem, občerstvení Na hřišti, sportovní areál s dětským hřištěm, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, dobře zásobený obchod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz