PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion AROSA

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Růžová
Adresa: 
Růžová 298
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 193 293
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.arosa.cz www.ceskehory.cz/arosa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 11 lůžek

Wi-Fi

Vítáme vás v Penzionu AROSA v Růžové. Díky své poloze je Růžová ideálním místem pro aktivní dovolenou. Na své si zde přijdou milovníci cyklistiky, turistiky, běžci, vodáci. Penzion AROSA vám poskytne příjemné zázemí po dni plném zážitků. 4 prostorné pokoje pro 12 hostů, krásná zahrada s grilem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion AROSA stojí ve vesnici Růžová, na hranici Národního parku České Švýcarsko, obklopen přírodou, v proslulé rekreační oblasti 12km od města Děčína.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovací zařízení AROSA tvoří dva ubytovací celky PENZION AROSA a CHALUPA AROSA, které jsou propojeny velkou zahradou. V patře PENZIONU AROSA jsou 2 pokoje a jeden mezonet. Modrý pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky. Zelený pokoj je třílůžkový. Třetí prostorný mezonetový pokoj poskytuje v podkroví dvě lůžka a ve spodním pokoji 2x dvojlůžko. Pokoje mají vlastní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Růžová leží na hranici Národního parku České Švýcarsko, v krajině pískovcových skal, krásných vyhlídek a hlubokých lesů protkaných turistickými cestami. V blízkém i širokém okolí najdete velké množství historických staveb, přírodních krás a zajímavostí. Oblíbený Dolský mlýn 4km, nejvyšší hora v okolí Růžák 4km, Pravčická brána 10km, soutěsky s lodičkami na říčce... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: AROSA LAND, s.r.o.
Informace poskytnul: V. Lieblová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz