Poloha a dosažitelnost

Penzion Alma se nachází na okraji malebné šumavské obce Nová Pec, na samém začátku Lipenské přehrady, v místech kde úchvatné meandry řeky Vltavy pozvolna přecházejí v jezero.

  Vybavení a služby

Penzion Alma nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Celková kapacita 48 osob. Vybavení pokojů: koupelna, WC, televizor na každém pokoji, bezdrátové připojení k síti Internet. Stolní fotbal. Pro rybáře k zapůjčení pramice. Půjčování jízdních kol a kanoí. Stylová restaurace s barem nabízí příjemné posezení pro 60 osob. Jsme připraveni pro vás přichystat slavnostní tabuli u příležitosti svatby, oslavy narozenin, výročí či jiných soukromých i firemních akcí. Kuchyně se zaměřením na klasická česká jídla nabízí také rybí a zvěřinové speciality. To vše doplňuje minutková kuchyně, saláty a bezmasá jídla. Nezapomínáme ani na naše nejmenší návštěvníky. K jídlu můžete vybírat z bohaté nabídky alko i nealkoholických nápojů, čepovaného piva i pestrého výběru vín. Příjemné chvíle můžete strávit také na venkovní terase s celkovou kapacitou až 80 osob. Posezení u stylových masivních stolů vám zpříjemníme specialitami připravenými na venkovním krbu. Grilování kuřat a selat je po dohodě možné i v zimních měsících.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Obec Nová Pec je součástí Národního Parku Šumava a nejbližší okolí, jakož i celá oblast Lipenské přehrady nabízí opravdu široké spektrum sportovního a rekreačního vyžití po celý rok (v každém ročním období). V celé oblasti je možnost turistiky, cykloturistiky, rybaření, houbaření, návštěv hradů a zámků, jakož i přírodních útvarů. V zimních měsících je možnost lyžování ve Skiareálu Lipno nebo v Rakousku ve střediscích Sternstein či Hochficht. Letošní hit zimních sportů = bruslení na zamrzlém Lipně! Bruslařské dráhy, moderně upravované v celkové délce přes 38km! Možnost zapůjčení ledoběžek i bruslí.

Zpět


TOPlist
  Penzion Alma Nová Pec
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Alma
Ceník ubytování a stravování