Poloha a dosažitelnost

Náš pension, který vlastníme a provozujeme již od roku 1994, se nachází na pravém břehu Lipenského jezera v obci Přední Výtoň. Je poblíž rakouských hranic ( Ski areál Hochficht, Sternstein ) , 5 km od obce Lipno nad Vltavou ( Ski areál Lipno). Asi100 m od pensionu se nachází farní kostel sv. Filipa a Jakuba, na který je překrásný výhled přímo z našeho areálu a Lipenská přehrada je jako na dlani (asi250 m).

  Vybavení a služby

Areál pensionu se skládá se čtyř středisek 1. HOTEL ■Ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích ■Každý pokoj je samozřejmě vybaven WC, sprchou a TV ■Wi-fi připojení zdarma ■Celková kapacita 24 lůžek 2. REKREAČNÍ APARTMÁNOVÉ DOMKY – „RAD“ ■Samostatně stojící domky – 21x ■Každý se skládá s dvou dvojlůžkových pokojů ■Každý je samozřejmě vybaven WC a sprchou ■Vytápěn el. přímotopy – celoročně ■Terasa ■Celková kapacita 84 lůžek ■Parkování přímo u objektu RAD 3. BOWLING BAR ■Dvě bowlingové dráhy ■Stolní fotbálek ■Kulečník ■Bar s občerstvením – 40 míst ■Školící místnost – 30 míst ■Čepujeme 12o Pilsner Urguell 4. RESTAURACE ■Naše restaurace se skládá s dvou místností ■nekuřácká – 75 míst ( školící místnost, svatby, taneč. večery) ■kuřácká – 50 míst ■Sledování sportovních pořadů –promítací plátno ■Terasa s překrásným výhledem – 80 míst ■Vaříme tradiční česká hotová jídla , minutky ale i specialitky z domácí i zahraniční kuchyně ■Točíme Gambrinus 10o, Pilsner Urguell 12o ■Snídaně podáváme formou bufetu

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V našem areálu je dostatečná kapacita pro parkování. Dále je možnost využít (za menší poplatek) INFRA SAUNU. Vaše malé děti se u nás určitě nebudou nudit, přímo v areálu je pro ně připraveno dětské hřiště (pískoviště,houpačky a skluzavka) a pro ty větší ruské kuželky. V obci Přední Výtoň se nachází Areál letních sportů - písčitá pláž, tenis, fotbal, metaná a další. Letos vybudována nová cyklostezka z Přední Výtoně do Lipna nad Vltavou, která spojuje cyklostezku Lipno - Frymburk. V zimě je zde ideální možnost na běžky. V zimních měsících je upravená bruslařská dráha přímo na Lipenském jezeře ( 12 km = nejdelší bruslení v ČR)

Zpět


TOPlist
  Pension Vyhlídka Přední Výtoň
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Vyhlídka
Ceník ubytování a stravování