Pension Vyhlídka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš pension, který vlastníme a provozujeme již od roku 1994, se nachází na pravém břehu Lipenského jezera v obci Přední Výtoň. Je poblíž rakouských hranic ( Ski areál Hochficht, Sternstein ) , 5 km od obce Lipno nad Vltavou ( Ski areál Lipno). Asi100 m od pensionu se nachází farní kostel sv. Filipa a Jakuba, na který je překrásný výhled přímo z našeho areálu a Lipenská přehrada je jako na dlani (asi250 m).
Vybavení a služby
V současnosti nabízíme: 11 Apartmánových domků LUX - Nově zrekonstruované apartmánové domky s dvěma ložnicemi po 2 lůžkách. Součástí je také místnost se stolem, televizí a lednicí, samostatná koupelna se sprchovým koutem. K dispozici je také venkovní posezení. 10 Apartmánových domků RETRO - Apartmánové domky s dvěma ložnicemi po 2 lůžkách. Součástí je koupelna se sprchovým koutem. K dispozici je také posezení na kryté terase. 8 Hotelových pokojů – 4x dvoulůžkový, 4x čtyřlůžkový. (snídaně-polopenze-plná penze) K dispozici je celodenní stravování v naší restauraci s velkým výběrem hotových či minutkových jídel. Našim hostům nabízíme posezení na předzahrádce, v nekuřácké jídelně či restauraci. Součástí areálu je Bowling bar – bar, 2 bowlingové dráhy, biliard, šipky, stolní tenis, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, ohniště či dětský koutek. Samozřejmostí je velké parkoviště a WIFI zdarma v restauraci a v Bowling baru.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V našem areálu je dostatečná kapacita pro parkování. Dále je možnost využít (za menší poplatek) INFRA SAUNU. Vaše malé děti se u nás určitě nebudou nudit, přímo v areálu je pro ně připraveno dětské hřiště (pískoviště,houpačky a skluzavka) a pro ty větší ruské kuželky. V obci Přední Výtoň se nachází Areál letních sportů - písčitá pláž, tenis, fotbal, metaná a další. Letos vybudována nová cyklostezka z Přední Výtoně do Lipna nad Vltavou, která spojuje cyklostezku Lipno - Frymburk. V zimě je zde ideální možnost na běžky. V zimních měsících je upravená bruslařská dráha přímo na Lipenském jezeře ( 12 km = nejdelší bruslení v ČR)
TOPlist