Pension U Hlavičků na Malém Semerinku - Poloha, Služby, Okolí

Pension U Hlavičků na Malém Semerinku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš rodinný pension se nachází v Jizerských horách na konci obce Janov nad Nisou- Malý Semerink (800m od skiareálu Severák – Hrabětice). Je umístěný pod lesem asi 50m od hlavní silnice směrem na Hrabětice. Obec se rozprostírá v chráněné krajinné oblasti v nadmořské výšce cca 640m n.m., vzdálené 7km od Jablonce nad Nisou. Města spojuje doprava MHD. Dále je zde možnost vlakové dopravy do zastávky Rychnov nad Nisou a odtud již zmíněnou MHD do Janova n. N, odkud Vás popř.dopravíme k našemu pensionu.
Vybavení a služby
V našem pensionu si hosté mohou vybrat ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita našich 8 pokojů je 24 lůžek. V rámci polopenze podáváme snídaně formou švédského stolu a večeře připravujeme dle starých českých receptur. Svůj odpočinek si můžete zpříjemnit posezením v naší restauraci, která je určena pouze pro naše hosty, kde vám nabídneme široký sortiment nápojů včetně čepovaného piva. K dispozici je též samostatný salonek pro 15 osob. V letním období je možné připravit grilované speciality na přilehlé venkovní terase a nebo si posedět u otevřeného ohniště. Na oslavy vám vytvoříme menu dle vaší chuti a náročnosti a v případě sportovních soustředění vyváženou, nízkokalorickou nebo vegetariánskou stravu, veganskou stravu. Naším cílem je vytvořit Vám, domácí atmosféru spojenou s pohodou při vašem odpočinku u nás.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti našeho pensionu je lyžařský areál Severák - Hrabětice, který nabízí denní a noční lyžování, snowpark, lyžařskou školu, zázemí pro nezbytný servis a nástup na Jizerskou magistrálu s množstvím upravených běžeckých tratí vhodných, jak pro začátečníky, tak i náročnější milovníky bílé stopy. Dále můžete navštívit zimní lyžařské středisko Bedřichov vzdálené 2km (dostupné MHD), Tanvaldský Špičák 15km, Josefův Důl 4km a další. Dobře značené turistické a cykloturistické trasy zavedou turisty na nejzajímavější místa jako Černém potoce,naučná stezka Jedlový důl s vodopády, přehrada Josefův Důl a další. Samozřejmě nemůžeme opomenout novou bobovou dráhu přímo v Janově nebo oblíbený Aqaupark v Liberci se ZOO a Botanickou zahradou.
TOPlist