Pension a restaurace Florian

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v malebném městečku Frymburk. Necelé 2 minuty chůze je náměstí, autobusové nádraží 50m, vlakové nádraží Lipno nad Vltavou 9km, Skiareál Kramolín 7km, koupaliště 500m, 50m cyklotrasa.
Vybavení a služby
Pension disponuje 18 lůžky - 1x dvoulůžkovvý bezbarierový pokoj, 1x bezbarierový třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový bezbarierový pokoj, 1x třílůžkové rodinné apartmá a 1x čtyřlůžkové rodinné apartmá. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu, TV, WI-FI, apartmá mají navíc vybavenou kuchyňku. Parkování je možné v objektu penzionu. Hostům je umožněna úschova kol a lyží. Po dohodě s majitelem lze zapůjčit loď. V objektu penzionu je hřiště pro Petangue, dětský koutek a možnost grilování

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Ve Frymburku je lyžařská sjezdovka, vhodná zejména pro začátečníky a děti, vzdálená necelých 500m od penzionu. Pro pokročilé a snowboardisty je ideální Skiareál Kramolín, který je vzdálen 7km. Běžecké trasy jsou upravovány v průběhu celé zimní sezóny. Krytý bazén a sauny jsou umístěny v areálu Marina (7km) a ve Wellnes hotelu (600m). Bruslařská dráha 500m. Letní aktivity: Lipenské jezero nabízí spousty možností sportovního vyžití - koupání, jachting, rafting. Půjčovna kol (také opravna kol) i lodí se nachází přímo ve Frymburku. Pláže jsou vhodné k rekreaci a celodennímu opalování. V okolní přírodě jsou cyklotrasy, turistické trasy a houbařské lokality. Rybáři si zde mohou zakoupit rybářské povolenky. Fanoušci jízdy na koni si mohou zajezdit v areálu Bližná (8km). Dalšími zajímavými místy k výletům zajisté patří historicky známý Český Krumlov (20km), Hluboká nad Vltavou (60km) nebo Rožmberk nad Vltavou (28km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz