Pension a restaurace Florian

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na okraji městečka Frymburk - u hlavní silnice směr Lipno nad Vltavou, 100m od hlavní křižovatky, třetí dům napravo. Autobusové nádraží 50m, vlakové nádraží Lipno nad Vltavou 9km, Skiareál Kramolín 7km, 500m koupaliště, 50m cyklotrasa, 200m náměstí.
Vybavení a služby
Pension disponuje 18 lůžky - 2x dvoulůžkovvý bezbarierový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x třílůžkové rodinné apartmá a 1x čtyřlůžkové rodinné apartmá. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu, TV, WI-FI, apartmá mají navíc vybavenou kuchyňku. Parkování je možné v objektu penzionu. Hostům je umožněna úschova kol a lyží. Po dohodě s majitelem lze zapůjčit loď. Součástí penzionu je restaurace, která poskytuje chutnou kuchyni po celý den. Restaurace nabízí svým hostům příjemné posezení na zahradní terase. V objektu penzionu je hřiště pro Petangue.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Ve Frymburku je lyžařská sjezdovka, vhodná zejména pro začátečníky a děti, vzdálená necelých 500m od penzionu. Pro pokročilé a snowboardisty je ideální Skiareál Kramolín, který je vzdálen 7km. Běžecké trasy jsou upravovány v průběhu celé zimní sezóny. Krytý bazén a sauny jsou umístěny v areálu Marina (7km) a ve Wellnes hotelu (600m). Bruslařská dráha 500m. Letní aktivity: Lipenské jezero nabízí spousty možností sportovního vyžití - koupání, jachtění, rafting. Půjčovna kol (také opravna kol) i lodí se nachází přímo ve Frymburku. Pláže jsou vhodné k rekreaci a celodennímu opalování. V okolní přírodě jsou cyklotrasy, turistické trasy a houbařské lokality. Rybáři si zde mohou zakoupit rybářské povolenky. Fanoušci jízdy na koni si mohou zajezdit v areálu Bližná (8km). Dalšími zajímavými místy k výletům zajisté patří historicky známý Český Krumlov (20km), Hluboká nad Vltavou (60km) nebo Rožmberk nad Vltavou (28km).
TOPlist