Pension Pod Mořským okem - Poloha, Služby, Okolí

Pension Pod Mořským okem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěn v klidné části obce Karlovice, v samotném srdci Jeseníků. Tato oblast patří k místům s nejlepší čistotou ovzduší v ČR. Penzion leží v údolí pod známým lyž. areálem Ovčárna-Praděd. V létě turistika a horská kola. Dosažitelnost: autem, vlakem (zastávka 800 m), autobusem (200 m).
Vybavení a služby
Všechny apartmány mají vlastní soc. zařízení, vlastní kuchyňskou linku (plně vybavenou včetně lednice), barevnou TV se satelitem. Všechny apartmány jsou nové a mají nádherné obklady ze dřeva. Penzion nabízí příjemné posezení ve společenské místnosti s krbem, k dispozici je dále venkovní krb, zahradní altánek, dětský koutek, venkovní ping-pomgový stůl. Penzion má své vlastní parkoviště. Hostům je k dispozici velká zahrada. Pro děti máme dětský zahradní domeček, skluzavku, pískoviště a velkou trampolínu. Sportovní nářadí (lyže, horská kola) si můžete zamknout do lyžárny s boxy pro každý apartmán.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMA: Lyžaři ocení nový SKI Areál Vrbno pod Pradědem – www.skiarenavrbno.cz poskytující řadu navazujících služeb (půjčovna, servis, lyžařská škola, bobová dráha a jiné), včetně upravených tras běžeckého areálu (5km). Vynikající služby pro rodinné lyžování poskytuje nový lyžařský areál ANNABERG - www.annaberg.cz (5km). • V LÉTĚ je oblast ideální k provozování pěší TURISTIKY, cykloturistiky. Sportovnější jedinci mohou podnikat túry do vrcholových partií jako jsou Praděd, Petrovy kameny, Velká kotlina, údolí Bílé Opavy a jiné. Milovníkům HORSKÝCH KOL jsou k dispozici stovky značených cyklistických tras. Dále je k dispozici venkovní PLAVECKÝ AREÁL (5km), TENIS (dva antukové areály - 5km), JEZDECKÁ ŠKOLA (10km), vyhlídkové LETY (20km), horské MINIKÁRY, možnost rybaření, atd.
TOPlist