Poloha a dosažitelnost

Penzion je umístěn v klidné části obce Karlovice, v samotném srdci Jeseníků. Tato oblast patří k místům s nejlepší čistotou ovzduší v ČR. Penzion leží v údolí pod známým lyž. areálem Ovčárna-Praděd. V létě turistika a horská kola. Dosažitelnost: autem, vlakem (zastávka 800 m), autobusem (200 m).

  Vybavení a služby

Všechny apartmány mají vlastní soc. zařízení, vlastní kuchyňskou linku (plně vybavenou včetně lednice), barevnou TV se satelitem. Všechny apartmány jsou nové a mají nádherné obklady ze dřeva. Penzion nabízí příjemné posezení ve společenské místnosti s krbem, k dispozici je dále venkovní krb, zahradní altánek, dětský koutek, venkovní ping-pomgový stůl. Penzion má své vlastní parkoviště. Hostům je k dispozici velká zahrada. Pro děti máme dětský zahradní domeček, skluzavku, pískoviště a velkou trampolínu. Sportovní nářadí (lyže, horská kola) si můžete zamknout do lyžárny s boxy pro každý apartmán.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

ZIMA: Lyžaři ocení nový SKI Areál Vrbno pod Pradědem – www.skiarenavrbno.cz poskytující řadu navazujících služeb (půjčovna, servis, lyžařská škola, bobová dráha a jiné), včetně upravených tras běžeckého areálu (5km). Vynikající služby pro rodinné lyžování poskytuje nový lyžařský areál ANNABERG - www.annaberg.cz (5km). • V LÉTĚ je oblast ideální k provozování pěší TURISTIKY, cykloturistiky. Sportovnější jedinci mohou podnikat túry do vrcholových partií jako jsou Praděd, Petrovy kameny, Velká kotlina, údolí Bílé Opavy a jiné. Milovníkům HORSKÝCH KOL jsou k dispozici stovky značených cyklistických tras. Dále je k dispozici venkovní PLAVECKÝ AREÁL (5km), TENIS (dva antukové areály - 5km), JEZDECKÁ ŠKOLA (10km), vyhlídkové LETY (20km), horské MINIKÁRY, možnost rybaření, atd.
Zpět


TOPlist
  Pension Pod Mořským okem Karlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Pod Mořským okem
Ceník ubytování a stravování