Pension Maják - Poloha, Služby, Okolí

Pension Maják

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází 5km od Jablonce nad Nisou v horské vesničce Nová Ves n.N. (700m n.m.) Doprava ČSAD do Jablonce n.N. a dále městskou dopravou č.17 (zastávka v místě) nebo vlakem do stanice Nová Ves n.N. (2km). U pensionu je nehlídané parkoviště.
Vybavení a služby
Pension nabízí nově zrekonstruované a zařízené pokoje všechny s vlastním soc.zařízením a TV/Sat - 6/4-lůžkové apartmány, 6/2 a 4/3lůžkové pokoje. Kapacita cca 50 lůžek. V pensionu se nachází útulná jídelna s barem, TV/SAT, prostorná hala s příjemným posezením, s billardem, stolním fotbalem,elktron.šipky, hracími automaty, pohled na krásné akvárium, venkovní terasa s výhledem na upravovanou zahradu, plocha se stolním tenisem, altánek, malebná jezírka, velký gril, udírna, sportovní vyžití na hřišti pro volejbal, košíkovou, malý fotbal, minigolfové dráhy, dětské houpačky, houpací péra, kolotoč,cvičná horolez.dráha apod. Celým upraveným areálem protéká potůček a nedaleko vedou turistické značené stezky a cyklotrasy. Vhodné pro rodinnou rekreaci, podnikové akce, svatby a oslavy,lyžař.kurzy, školy v přírodě.
Rekreace a služby v okolí
Kolem pensionu vedou značené turistické stezky, ideální pro houbaření, možnost výuky jízdy na koni, nedaleko fotbalové hřiště, střelnice v obci, koupání v místním koupališti přímo v Nové Vsi a nebo v krásné Jablonecké přehradě, 6km krytý bazén, bowling v Jabloneci n/N, rybaření - 5 km, 2 km vzdálená rozhledna na Černé Studnici (869m), v 15 km vzdáleném Libereci kouzelná Botanická zahrada a ZOO, lanová dráha na Ještěd - 1012m krytý bazén s tobogánem a nově otevřené zábavní centrum Babylon s vodním světem a lunaparkem pro děti. Pro skupiny zajištění zvláštních programů - horolezení, rafting, hypoterapie, možnost pronájmu tělocvičny v místní škole 300 m od pensionu pro pobyty s pohybem (aerobik apod.)
TOPlist