Pension Maják

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nová Ves nad Nisou
Adresa: 
468 27 Nová Ves nad Nisou, okr. Jablonec nad Nisou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-483 721 126, 483 721 013
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-483 721 132
Web adresa:
www.pension-majak.cz
www.ceskehory.cz/majak

kapacita  kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Smržovka - Snowpark Filip počasí Smržovka - Snowpark Filip


Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází 5km od Jablonce nad Nisou v horské vesničce Nová Ves n.N. (700m n.m.) Doprava ČSAD do Jablonce n.N. a dále městskou dopravou č.17 (zastávka v místě) nebo vlakem do stanice Nová Ves n.N. (2km). U pensionu je nehlídané parkoviště.

Vybavení a služby

Pension nabízí nově zrekonstruované a zařízené pokoje všechny s vlastním soc.zařízením a TV/Sat - 6/4-lůžkové apartmány, 6/2 a 4/3lůžkové pokoje. Kapacita cca 50 lůžek. V pensionu se nachází útulná jídelna s barem, TV/SAT, prostorná hala s příjemným posezením, s billardem, stolním fotbalem,elktron.šipky, hracími automaty, pohled na krásné akvárium, venkovní terasa s... více >>

Rekreace a služby v okolí

Kolem pensionu vedou značené turistické stezky, ideální pro houbaření, možnost výuky jízdy na koni, nedaleko fotbalové hřiště, střelnice v obci, koupání v místním koupališti přímo v Nové Vsi a nebo v krásné Jablonecké přehradě, 6km krytý bazén, bowling v Jabloneci n/N, rybaření - 5 km, 2 km vzdálená rozhledna na Černé Studnici (869m), v 15 km vzdáleném Libereci... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Papoušek Jiří
Informace poskytnul: Papoušková Alena
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz