Pension Hedera - Poloha, Služby, Okolí

Pension Hedera

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází na samotě asi 1km od Zelené Lhoty. Příjezd vlakem (do stanice Zelená Lhota, trať Klatovy-Železná Ruda, 2km), autobusem nebo autem. V případě domluvy lze zajistit dovoz a odvoz na vlakové nádraží či autobusovou zastávku.
Vybavení a služby
K dispozici jsou u nás dva třílůžkové a tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Celková kapacita ubytování i s přistýlkami je 22 lůžek. Pro přípravu stravy je možno využít vybavené kuchyňky. V prvním patře je hala a na ní navazuje zastřešená terasa s možností posezení a s krásným výhledem na šumavské vrchy. Ve spodní části najdete společenskou místnost, ve které si můžete sednout ke krbu a užívat si odpočinku. Pro Vás, kteří nebudete chtít sedět uvnitř penzionu je k dispozici další terasa, umístěná u vstupu do domu. K penzionu také patří dětské hřiště a udržovaná zahrada s ohništěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Náš penzion je ideálním místem pro odpočinek s možností turistiky, houbaření, cyklistiky a lyžování (sjezdovky, běžky). Od nás můžete vyrážet na mnohé dlouhé i krátké tůry po okolních stráních a lesích, buď pěší turistikou, nebo vlakem ze 2km vzdáleného nádraží. Je možné si prohlédnout jezera (Černé a Čertovo), největší šumavský vodopád (Bílá strž) a jiná krásná místa. V zimě si přijdou na své lyžaři. Šumavský Špičák, který je vzdálený 15km, s nově vybudouvanou sedačkovou lanovkou, uspokojí i náročné. Rozmáhající se zimní turistika na sněžnicích si jistě najde i fanoušky.
TOPlist