TOPlist

Pension Hedera

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Cena za osobu se snídaní 450,- Kč/noc
Cena za osobu bez snídaně 390,- Kč/noc

Celý penzion až na 6 dní za 30 000,- Kč (bez snídaní)
Letní sezona - ceny
Cena za osobu se snídaní 450,- Kč/noc
Cena za osobu bez snídaně 390,- Kč/noc

Celý penzion až na 6 dní za 30 000,- Kč (bez snídaní)
Slevy:
Dítě do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu)
Dítě do 10 let se snídaní 320,- Kč/noc
Dítě do 10 let bez snídaně 260,- Kč/noc
Další informace:
Všechny pokoje jsou se sociálním zařízením.
Na pokojích je zakázáno kouření a rozdělávání ohně.
Všechny uvedené ceny jsou bez poplatků městu.

Za ubytování na jednu noc příplatek 40,- Kč/osoba.

Parkovné a úschova kol zdarma.
Možnost zapůjčení dětské postýlky za jednorázový poplatek 100,- Kč.
Se psem ubytování neposkytujeme

Záloha za ubytování ve výši 40% z celkové částky pobytu se platí po předběžné objednávce ubytování a je nutné jí složit na č.ú. do 14 dnů po potvrzení objednávky.

Stornovací podmínky
Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době dříve než do 30 dnů před uvedeným datem nástupu, činí stornovací poplatek 50% zaplacené zálohy.

Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu v době od 29 dnů před datem nástupu,nebo nedojde-li k nástupu v tento den vůbec, činí stornovací poplatek 100% zaplacené zálohy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz