Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Stříbrná v blízkosti lyžařských vleků. V blízkosti obec Bublava a Kraslice a hraniční přechody do SRN. Nejbližší žel.stanice Kraslice, v obci Stříbrná autobusová zastávka - cca. 400 metrů od chalupy. Parkování auta u objektu. Pozemek není oplocen.
Vybavení a služby
Přízemí - vybavená kuchyně (plynová varná deska s vestavnou elektrickou troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), kuchyně a jídelna propojena s obývacím pokojem s LCD TV–satelit, USB, HDMI kabel k dispozici, koupelna se sprchovým koutem, 2x umyvadlo, WC a 1x samostatné WC. 2 pokoje v podkroví každý se 4 lůžky. V hale v podkroví sedací souprava. Topení ústřední - kondenzační plynový kotel s ohřevem užitkové vody, venkovní posezení, gril, zahradní nábytek, uzamykatelná kůlna na úschovu lyží a kol. Domácí zvíře na dotaz.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Lyžování – Ski areál Bublava: 4sedačková lanovka 800 metrů od chalupy – odtud přístup do celého ski areálu. Přímo v obci Stříbrná 2x vlek – 400 metrů od chalupy. V okolí mnoho upravovaných běžeckých tras – např. Krušnohorská magistrála ( http://gis.kr-karlovarsky.cz/klm/), lyžařská střediska Klínovec a Boží Dar 40km. Sokolov – 25km - bazén a koupaliště Michal, kde je 500 metrů dlouhá písčitá pláž a nejdelší venkovní tobogán v ČR. Výlety - rozhledna Bleiberg, hornická poznávací trasa a vřesoviště Přebuz, Svatošské skály, hrady Loket, Bečov nad Teplou atd. Německo: Shöneck ski areál a aquapark – 20km, Klingenthal vlek a bobová dráha - 10km. Plohn - zábavný park 31km. Nákupy v SRN - Klingenthal - Netto, Penny, Edeka, Rossmann, Lidl, Tedi, kik, atd. - 8km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz