TOPlist

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Prosinec - březen:

Do 8 osob:
1 týden (po - ne): 9 000,- Kč/objekt
Víkend (pá - ne): 5 000,- Kč/objekt
Ostatní - 1 noc: 2 200,- Kč/objekt (minimálně 2 noci)
Ostatní - 1 noc: 3 000,- Kč - 22.12 2019-28.12 2019
(minimálně 3 noci)
Silvestr - 29.12. 2019-2.1 2020 - 4 noci/5 dní: 18 000,- Kč
Letní sezona - ceny
Červenec - srpen:

Do 8 osob:
1 týden (po - ne): 7 000,- Kč/objekt
Období mimo sezónu - ceny
Duben - červen, září - listopad:

Do 8 osob:
1 týden (po - ne): 5 000,- Kč/objekt
Víkend (pá - ne): 3 000,- Kč/objekt
Ostatní - 1 noc: 1 200,- Kč/objekt (minimálně 3 noci)
Další informace:
Je vyžadována vratná kauce 2000,- Kč (v zimní sezóně při týdenním pobytu kauce 3000,- Kč). K ceně je připočítána cena za spotřebované energie (plyn, voda, elektřina) a rekreační poplatek. Cena za energie a rekreační poplatek bude odečtena z vratné kauce. Při rezervaci požadujeme do týdne uhradit zálohu ve výši 50% ceny pobytu. Doplatek ceny pobytu plus kauci uhradit na účet před nástupem pobytu nebo hotově po příjezdu na místo.
Závěrečný úklid provádí každý ubytovaný sám. V době jarních a letních prázdnin pouze týdenní pobyty: pondělí - neděle.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz