Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v obci Lipová lázně, místí části Horní Lipová, 5km pod Ramzovským sedlem, 8km od města Jeseník. Výborná dostupnost jak autem, autobusem, tak i vlakem.

  Vybavení a služby

Čtyřlůžkové apartmány s koupelnou, včetně sociálního zařízení, vlastními kompletně vybavenými kuchyňskými linkami, včetně spotřebičů. Dále k dispozici společenská místnost s krbem posezením včetně TV+SAT, kulečníkem, šipkami, dětským koutkem. Pro ubytované nabízíme rovněž úschovnu kol a lyží. U objektu je pro letní měsíce připraveno venkovní posezení s grilem, dále pak ohniště, ruské kuželky, petanque a pro děti pak pískoviště. Pro osvěžení v teplých dnech může posloužit venkovní zahradní bazén, případně sprcha.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti objektu se nachází několik lyžařských středisek, např. Miroslav - 1km, Lázeňský Vrch - 2km, Ramzová - 5km. V okolí se nachází spousta běžeckých a turistických tras. V okolí je mnoho rozličných příležitostí, jak strávit volný čas, např. wellnes, jízda na kole, tenisové kurty, nové víceúčelové hřiště, krytý bazén, jeskyně, atd.

Zpět


TOPlist
  Na stráni Lipová - lázně, Horní Lipová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Na stráni
Ceník ubytování a stravování