Na Pasekách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Výborný výchozí bod pro poznávání Rychlebského výběžku - polosamota dostupná autem i autobusem po asfaltové cestě s 1ha louky, lesem a průzračně čistým potokem. Zastávka bus 1km. GPS: 50.2612511N, 17.1171328E
Vybavení a služby
7 pokojů, 40 lůžek + 20 stanů s podsadou, jídelna, klubovna, krb s barem, kuchyň, 2x sprcha + 4x WC, veranda, stodola, 1ha louky s lesem a potokem, ohniště s posezením ve starém jabloňovém sadu, 2 betonové bazény, antukové hřiště, průlezky, houpačky, kolotoče, skluzavky, vlastní pramen s rybníčkem, možnost si pohladit králíky a kočičku...

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zatopený lom Brankopy 3km dostupný i po asfaltce na kole, singltreky Rychlebské stezky 10km, zřícenina hradu Kaltenstein 8km, skalní útvar - vyhlídka Medvědí kámen 6km, velejemný Mariin pramen 5km, začátek okruhu pramenů lázní Priessnitz 6km, Jeskyně na Pomezí 4km, Lesní Bar 8km, secesní dřevěná Tančírna v Račím údolí 20km, zámek Jánský Vrch 21km
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz