Mlýn u skály,pohádkový bývalý vodní mlýn - památka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
První velký roubený dům hned vlevo za místním označením "Deštné v Orlických horách" ve směru od Skuhrova (Solnice, Častolovic, Týniště nad Orlicí, Hradce Králové). Kouzelné, výjimečné romantické místo u říčky Bělé a lesa, vhodné pro ozdravný pobyt rodin s dětmi, dospělé, seniory - jedno z nejčistších ovzduší v ČR. Parkování u objektu. Dopřejte si klid a pohodlí v zařízených apartmánech s vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. Další informace na www.antik-tater.cz/destne GPS: 50°17'20.753"N, 16°20'39.405"E V NASTÁVAJÍCÍ ZIMNÍ SEZONĚ BUDE V DEŠTNÉM V ORLICKÝCH HORÁCH K DISPOZICI NOVÁ 4 SEDAČKOVÁ LANOVKA, KTEROU JISTĚ OCENÍ RODINY S DĚTMI.
Vybavení a služby
Dům po rozsáhlé vnitřní opravě. Ubytování vhodné pro klienty, kteří ocení útulné, stylové ubytování a krásné romantické prostředí u objektu /OHNIŠTĚ, možnost vašeho vlastního grilování na grilech venku, HRIŠTĚ, VENK.POSEZENÍ, ŘEKA, SKÁLA, LESY/. WI-FI v celém domě i venku zdarma. Kvalitní bytování v samostatných bytech - apartmánech (2 v přízemí + 3 v prvním patře). Originálně zařízeno. V bytech jsou elektrické přímotopy a krbová nebo kachlová kamna na dřevo, samostatná kuchyň (kuchyňský kout). Kuchyně jsou vybaveny mikrovlnou troubou, kávovarem, varnou konvicí, ledničkou a toustovačem nebo topinkovačem. V každém bytě je sociální zařízení (umyvadlo, sprcha, WC s vlastním ohřívačem vody). V celém domě platí zákaz kouření. Další informace na www.antik-tater.cz/destne. INFRASAUNA. VENKOVNÍ BAZÉN S PÍSKOVOU ČISTIČKOU, POSUVNÝM ZASTŘEŠENÍM A OHŘEVEM VODY TEPELNÝM ČERPADLEM, koupání i v říčce Bělé - v létě až 19 st. C. KLID A POHODA, KTERÉ JINDE TĚŽKO BUDETE HLEDAT. PŘIJEDTE SI TO VYZKOUŠET. Pro naše hosty je k dispozici KLUB - KLUBOVNA. NEPOSKYTUJEME SLUŽBY. V zimě skibus zdarma k domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
LYŽAŘSKÁ ŠKOLA A VLEKY 300 M OD DOMU, 10 MINUT PĚŠKY nebo S K I B U S Z D A R M A. Deštné v Orlických horách je největší a nejlépe vybavené horské rekreační středisko v Orlických horách, výletní místo a křižovatka turistických cest. Velmi zdravý, čistý horský vzduch, velmi klidné a rodinné prostředí. Vyjížďky na koních, příjemné restaurace, půjčovna jízdních kol, lyží,/vč.servisů/,snowboardů, kolečkových terénních bruslí Nordic,terénních horských koloběžek, čtyřkolek - vše v místě cca 1 km od objektu. Lanový park, lezení na umělé stěně, rybaření a smažírna pstruhů. Upravené běžkařské tratě 45km, 11 lyžařských vleků, cykloturistické tratě 45km. Další informace na www.antik-tater.cz/destne. LANOVÝ PARK, PŮJČOVNA JÍZDNÍCH KOL, LYŽÍ, MOTOROVÝCH 4 KOLEK, SJEZD NA 3 KOLOVÝCH KÁRÁCH PO SJEZDOVKÁCH JARO,LÉTO,PODZIM. V okolí zámky a hrady, vojenské pevnosti z 2.sv.války, vodní přehrady Rozkoš a Pastviny, Zoo Dvůr Králové n.L., Krytý bazén, koupaliště a zimní stadion v Rychnově n.K., Teplicko-Adršpašské skály. Výlety do Polska-lázeňská městečka Kudowa Zdroj, Duszniky Zdroj, půvabné městečko Klodsko, národní park Gory Stolowe.
TOPlist