Mlýn u skály,pohádkový bývalý vodní mlýn - památka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování: od 280,- Kč/lůžko/den (uvedená cena platí při obsazení celého bytu a při týdenním pobytu)
Letní sezona - ceny
Ubytování: od 220,-Kč/lůžko (uvedená cena platí při obsazení celého bytu a při týdenním pobytu, ceny dohodou, i krátkodobé pobyty, od 2 osob. K DISPOZICI VENKOVNI BAZÉN S PÍSKOVOU ČISTIČKOU A TEPELNÝM ČERPADLEM PRO OHŘEV VODY, TEPLOTA VODY 28 st.C, koupání i v říčce Bělé hned u objektu - teplota vody 19 st.C.
Období mimo sezónu - ceny
Ubytování: od 170,- Kč/lůžko podle typu bytu,
uvedená cena platí při obsazení celého bytu a při týdením pobytu, možné i krátkodobé pobyty od 2 osob, ceny v CENÍKU na www.antik-tater.cz/destne, MLÝN U SKÁLY
Víkendové pobyty od 250,- Kč/lůžko, ceny dohodou při větším počtu hostů
Další informace:
K využití klubovna s TV - SAT, INTERNET kabel a WIFI, krbová kamna. Další společenský prostor - KLUB, viz naše vlastní www.antik-tater.cz/destne, MLÝN U SKÁLY. KOMPLETNÍ CENÍK NA www.antik-tater.cz/destne MLÝN U SKÁLY.
Vratná kauce 2000,- Kč za každý apartmán.
Stravování
Vaření vlastní v kompletně vybavených kuchyňkách v každém apartmánu. Můžeme zajistit snídaně, ev. večeře, po předchozí dohodě. Točené pivo, podle dohody.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz