Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v okrajové části obce Bělá pod Pradědem, v místní části Domašov. Jedná se o místo v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, která je jednou z nejvyhledávanější oblastní pro zimní, ale také letní aktivní dovolenou

  Vybavení a služby

Objekt, jehož součástí jsou dva apartmány, prošel velkou rekonstrukcí a v současné době nabízí moderní ubytování i pro ty nejnáročnější. Hlavním vchodem ze zadní části domu se vchází samostatnými vchody do obou apartmánů, které jsou na sobě naprosto nezávislé a mají pouze společnou venkovní přepaženou terasu. Apartmán A se skládá ze vstupní chodby (botník, vestavěná škříň, rohová police, zrcadlo), z které se dále jde do společenské místnosti (krbová kamna, sedačka, křeslo, kabelová televize, notebook, DVD, konferenční stolek, 2x komoda, dětský koutek, stůl, 5x židle, vinotéka) s kuchyní. Ze společenské místnosti ústí schody do sklepa s lyžárnou a do podkroví, kde je sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, skříňka, umyvadlo, T+S), pokoj A (lůžka, BTV, komoda) a pokoj B (lůžka, lampa, vestavěná skříň). Apartmán B je téměř stejně vybavený jako apartmán A. Ubytování mají k dispozici také saunu, venkovní bazén a na zatravněném pozemku také posezení u ohniště. Wifi free internet, kabelová televize, notebook, DVD, infra sauna, dětský koutek, LCD televize ve všech pokojích, vinotéka, mikrovlná trouba, sklokeramická deska, lednice, atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Bělá pod Pradědem - lyžařský vlek (700m), Filipovice - lyžařský vlek, běžkové traťě (2km), Jeseník - lyžařský vlek (10km), Červenohorské sedlo - lyžařské středisko (9km), Miroslav - lyžařské středisko (12km), Ramzová - lyžařské středisko (12km), Petříkov - lyžařské středisko (14km), Praděd - lyžařské středisko (25km), Kouty nad Desnou - lyžařské středisko (21km). Vlastní venkovní bazén (průměr 5m, hloubka 1m), Domašov - krytý bazén (100m), Bělá pod Pradědem - koupaliště (2km), Jeseník - koupaliště (7km), Bobrovník - přírodní koupání v zatopeném lomu (7km), Česká Ves - krytý bazén (15km), Vápenná - zatopený lom (16km), Velké Losiny - termální koupaliště (20km)

Zpět


TOPlist
  Madlenka Bělá pod Pradědem, Domašov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Madlenka
Ceník ubytování a stravování