PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Lázeňský dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lázeňský dům se nachází přímo v centru obce Velké Losiny. Obec leží v podhůří Hrubého Jeseníku s pěknými výhledy na zmíněné pohoří. V zimním i letním období lze navštívit největší a nejmodernější skiareál na Moravě - lyžařské středisko Kouty nad Desnou.
Vybavení a služby
Apartmán je jednopokojový a nabízí velký pobytový prostor - 32m2. Součástí místnosti je plně vybavená kuchyňka (lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice), jídelní kout (s možností využití dětské židličky), obývací část s rozkládací pohovkou (TV, WI-FI internet zdarma), ložní část (dvojlůžko s přistýlkou - výsuvné lůžko) a vstup na krytou terasu s posezením. Apartmán je vybaven koupelnou (WC, sprchový kout, vana) a vstupní předsíní se šatnou. Samozřejmostí je vyhrazené parkovací místo přímo v areálu domu a úschovna pro sportovního vybavení (kola, lyže) ve vlastním, samostatném, uzamykatelném sklepě. V přízemí objektu domu se nachází informační centrum, prodejna potravin, cukrárna, půjčovna a opravna kol.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní využití: termální park, vnitřní termální bazén, cykloturistika, pěší turistika, in-line okruh na horní nádrži Dlouhé Stráně, bikepark v Koutech nad Desnou, tenisové kurty, minigolf, horské minikáry, vyhlídkové lety, rybolov v okolí, houbaření, návštěva přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně. Historické památky: Zámek Velké Losiny, Ruční papírna a muzeum Velké Losiny. Zimní využití: lyžování v největším skiareálu na Moravě v Koutech nad Desnou, dále ve středisku Přemyslov a Červenohorské sedlo, kino, vnitřní termální bazén lázní Velké Losiny, masáže, sauna, perličkové koupele. V blízkém okolí se nachází restaurace, obchody, pošta, lékárna, kino, benzinová stanice, vlakové a autobusové nádraží.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz