Lázeňský dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Lázeňský dům se nachází přímo v centru obce Velké Losiny. Obec leží v podhůří Hrubého Jeseníku s pěknými výhledy na zmíněné pohoří. V zimním i letním období lze navštívit největší a nejmodernější skiareál na Moravě - lyžařské středisko Kouty nad Desnou.
Vybavení a služby
Apartmán je jednopokojový a nabízí velký pobytový prostor - 32m2. Součástí místnosti je plně vybavená kuchyňka (lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice), jídelní kout (s možností využití dětské židličky), obývací část s rozkládací pohovkou (TV, WI-FI internet zdarma), ložní část (dvojlůžko s přistýlkou - výsuvné lůžko) a vstup na krytou terasu s posezením. Apartmán je vybaven koupelnou (WC, sprchový kout, vana) a vstupní předsíní se šatnou. Samozřejmostí je vyhrazené parkovací místo přímo v areálu domu a úschovna pro sportovního vybavení (kola, lyže) ve vlastním, samostatném, uzamykatelném sklepě. V přízemí objektu domu se nachází informační centrum, prodejna potravin, cukrárna, půjčovna a opravna kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní využití: termální park, vnitřní termální bazén, cykloturistika, pěší turistika, in-line okruh na horní nádrži Dlouhé Stráně, bikepark v Koutech nad Desnou, tenisové kurty, minigolf, horské minikáry, vyhlídkové lety, rybolov v okolí, houbaření, návštěva přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně. Historické památky: Zámek Velké Losiny, Ruční papírna a muzeum Velké Losiny. Zimní využití: lyžování v největším skiareálu na Moravě v Koutech nad Desnou, dále ve středisku Přemyslov a Červenohorské sedlo, kino, vnitřní termální bazén lázní Velké Losiny, masáže, sauna, perličkové koupele. V blízkém okolí se nachází restaurace, obchody, pošta, lékárna, kino, benzinová stanice, vlakové a autobusové nádraží.
TOPlist