Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v klidné části horského střediska Dolní Morava dostatečně vzdálen od hluku sněhových děl a rolb, které brzy ráno upravují sjezdovky. Parkování zdarma před objektem. Vzdálenost od autobusové zastávky MHD je asi 150m.
Vybavení a služby
Apartmán Karina má vybavený kuchyňský kout (varná deska, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, lednice), obývací pokoj s plochou tv s internetem, sedací soupravou, manželskou postelí a jídelním koutem. V malém pokoji je patrová postel, kdy spodní lůžko je široké 140cm a horní lůžko 90cm. Dále je zde samostatná koupelna s vanou a WC. V ceně ubytování jsou k dispozici lůžkoviny a ručníky. Vytápění ústředním topením, tři topné žebříky. WiFi zdarma

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období jsou v dosahu horská střediska ski resort Dolní Morava, Větrný vrch Dolní Morava, obě cca 2km od apartmánů. Dále ski centrum Buková hora, Čenkovice a sjezdovky ve Starém městě, obě centra cca 7 km. V obci Dolní Morava se nachází řada restaurací, kam lze zajít na dobrou večeři, lze si nechat doručit pizzu přímo na apartmán. Základní potraviny nakoupíte v místním obchůdku, obchod PENNY je ve městě Králíky. Nedaleké termální lázně Losiny nabízejí nejen odpočinek a relaxaci, ale i možnost dozvědět se více o ruční výrobě papíru. V letních měsících lze navštívit přehradu Pastviny. Výborné spojení i autobusem z Prahy Černého Mostu až na Červený Potok, zastávka Červený Potok je od apartmánů asi 1km. K resortu Dolní Morava lze dojet od apartmánů i MHD, zastávka je cca 150m. Výborné sportovní vyžití v létě i v zimě, cyklostezky, běžky, lyže, koloběžky, bobové dráhy, lezecké centrum, adrenalinový park, dětský vodní park, stezka v oblacích. Výborná poloha pro houbaře.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz