PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horský kanadský srub s bazénem, whirlpoolem, Wi-Fi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kanadský srub se nachází v krásném horském prostředí na úplném horním konci obce Stříbrnice okr. Šumperk po pravé straně od příjezdové cesty, 750 m.n.m. na úpatí Kralického Sněžníku 1423 m.n.m. (třetí nejvyšší pohoří ČR). Je umístěn na jižním svahu s krásným výhledem na hřebeny hor a sjezdovky. Na místo se lze dopravit buď vlastní dopravou, nebo autobusem, vlak jezdí do Starého Města pod Sněžníkem - cca 3km. Parkování u objektu pro 4 vozidla. VIDEOKLIP srubu najdete na: http://www.youtube.com/watch?v=PaRjwvaqMtE K pronájmu na stejném místě nabízíme i naší horskou roubenku Stříbrnice viz. www.ceskehory.cz/roubenka-stribrnice
Vybavení a služby
Kanadský srub je vkusně a pěkně vybaven pro pobyt 12 osob. V podkroví 3x ložnice po čtyřech lůžkách. K dispozici je dětská postýlka s polštářkem a peřinkou. V přízemí velká společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem, velká nerez lednice s velkým mražákem, sporák se sklokeramickou deskou a el. troubou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, presovač na mletou kávu, rychlovarná konvice, dřevěné rohové posezení pro 12osob, sedací souprava, LCD BTV, SAT. Vybírá se poplatek za spotřebovanou el.energii - 6,- Kč/1KWh - vysoký tarif, 3,- Kč - nízký tarif tzv. noční proud a rekreační poplatek Městskému úřadu - viz. ceník. Srub je vytápěn krbem na dřevo s horkovzdušným výměníkem, který vyhřívá i pokoje v podkroví + přímotopy v každém pokoji a topné žebříky v koupelnách (krb vytápí dostatečně celý objekt, není potřeba využívat topení přímotopy). Dřevo se poskytuje od září do května a slouží pouze na topení v krbu. Spotřeba dřeva je již započítána v celkové ceně za pronájem objektu. Od června do září není dřevo k dispozici (s vyjímkou špatného počasí). Příjezd vozidly je cca 15m od srubu. K dispozi venkovní posezení a lehátka na opalování. V létě houpačky, ohniště, gril, venkovní posezení, vyhřívaný bazén o průměru 4m a 1.1m hloubka k dispozici od poloviny června do konce srpna. Celoročně je k dispozici venkovní hydromasážní bazén - whirpool pro 6 osob, je umístěn na venkovní zastřešené terase srubu. K dispozici místnost na kola, lyže, gril atd. Kolem venkovního bazénu je další dřevěná terasa na opalování. Srub má vlastní vrt na vodu hluboký 30 metrů s kojeneckou vodou. POZOR! majitel neposkytuje ložní prádlo. Wi-Fi připojení k internetu v prostoru celého objektu.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve 150m vzdálené restauraci U Kampů lze domluvit stravování (polopenze, plná penze, denní menu, jídla na objednávku i hotovky - velice dobře vaří. Další restaurace Štvanice vdálená 200m taktéž poskytuje možnost stravování i hotových jídel. Ve Stříbrnicích jsou 4 lyžařské vleky, uplne nova sestisedačková lanovka - nejmodernější v ČR, umělé zasněžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, dětský pás, dětský vlek,kolotoč,snowtubing, apresski, bobová dráha, občerstvení atd. Dalších asi 15 sjezdovek v blízkém okolí do 5km. Ski Areál Stribrnice - Hynčice vzdálen od srubu cca 400 m. Spousta značených turistických cest, vynikající podmínky pro běžecké lyžování - rolbou upravené stopy na všechny směry. Cca 5km hraniční přechod do Polska (nákupy, koupání, lyžování, lázně, Medvědí jeskyně). Ve Starém Městě v létě koupání, kurty na tenis, jízda na koních, bowling atd. Cca 15km v Polsku (Stara Morawa) je vodní nádrž o rozloze 5ha, která slouží ke koupání a vodním sportům. Je zde navezen písek, vhodné pro malé děti, čistá voda, krásné prostředí s výhledy na hory, velké parkoviště. Uprostřed nádrže je vybudována rozhledna, přístupná z dlouhého mola. Ve vedlejší obci Kletno je možné si zachytat pstruhy , které vám hned na místě připraví na grilu na mnoho různých způsobů - mohu jen doporučit,velice chutné a levné, nebo je možné si pstruhy zakoupit sebou za velice výhodnou cenu, možné platit kartou i v Kč - ze Stříbrnic 20km. Cca 25 km je velice dobré lyžování v Polsku na Černé hoře, je zde vynikající zázemí, 6-ti sedačkové lanovky a spousta vleků - velice pěkné horské středisko. V současné době je již v provozu nová dvousedačková lanovka na Paprsek 1000m dlouhá. V obci Hynčice cca 3km je v létě v provozu vlek, kde se dají zapůjčit horské minikáry a koloběžky, pro děti trampolína, občerstvení - v zimní sezoně každý pátek probíhá venku grilování steaků. V Hynčicích je možné zapůjčení kurtu na tenis, nohejbal, boowling, whirpool a menší krytý vyhřívaný bazén se saunou - v provozu celoročně. Ve Starém Městě se dají zajistit projížďky na koních, kino, obchody, bowling. Ski areál Stříbrnice- Hynčice je vzajemne propojen lanovkami a vleky, na své si přijdou nároční lyžaři, ale především rodiny s dětmi. V okolí 10 km dalších 15 vleků i sedačkové lanovky (Paprsek, Branná, Kunčice, Staré Město, Šléglov, Polsko). Do 20 km lyžařský areál Ostružná, Branná, Petříkov, Ramzová, Dolní Morava.
Nabízíme k pronájmu naší horskou roubenku Stříbrnicích cca 400m od srubu. Veškeré informace k tomuto objektu najdete na www.ceskehory.cz/roubenka-stribrnice.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz