TOPlist

Horský kanadský srub s bazénem , whirlpoolem,Wi-Fi

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
POZOR NÍŽE UVEDENÉ CENY SE TÝKAJÍ SEZONY 2019/2020
SILVESTR 50.000,- Kč/týden
Termín: leden 14.000,- 20.000,-kc/ týden
Jarní prázdniny 27.000,-kc týden
Letní sezona - ceny
červenec a srpen: 28.000,- Kč/týden
- využití whirpoolu je zahrnuto v celkové ceně za pronájem pouze u týdenních pobytů.Víkendové pobyty - možnost využití whirlpoolu za poplatek 1.000,- Kč/pobyt
Velikonoční pobyt - 15.000,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
Září- 16.000,- Kč/týden, duben, květen, říjen, listopad ... 14.000,- Kč/týden
červen ... 18.000,- Kč/týden
Mimo letní a zimní sezonu možný pronájem srubu i na víkend, minimálně 2 noci - 8.000,-Kč, každá další noc 2.000,- Kč. V ceně za víkendový pronájem srubu není zahrnuto využití venkovního whirpoolu. V případě zájmu je poplatek za whirpool na víkend 1.000,- Kč.
Storno podmínky se uplatňují v případě zrušení ubytovacích služeb a budou účtovány v níže uvedených případech:
• 30-16 dní před uskutečněním rekreace 50% z celkové částky
• 15-6 dní před uskutečněním rekreace 75% z celkové částky
• 5-2 dny před uskutečněním rekreace 100% z celkové částky
• V případě zrušení rekreace 1 den před nástupem či při nenastoupení na pobyt 100% z celkové částky. Pokud má klient uhrazenou pouze zálohu a pobyt stornuje, je povinen doplatit zbývající částku na účet majitele objektu.
Slevy:
VIZ. LAST MINUTE
Na všechny volné týdenní termíny s nástupem rekreace do jednoho týdne sleva 25% z původní ceny
Další informace:
Ceny za pobyt jsou uvedeny vždy za celý objekt na týden. Nástupní den a ukončení je v zimě a o letních prázdninách vždy sobota. V jarních a podzimních měsících možný pronájem víkendových pobytů. Cena 8.000,- Kč objekt/víkend + spotřeba el.energie (min. 2 noci). U víkendových pobytů není započítáno využití whirlpoolu (příplatek 1.000,- Kč/víkend).Při nástupu na rekreaci se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,- Kč, která slouží k úhradě za odebraný el. proud a úhradě rekreačních poplatků a poplatku za lůžko. Tyto poplatky činí 15,- Kč za dospělou osobu a noc. Osoby do 18-ti let věku poplatky neplatí, osoby v důchodovém věku také ne. Neposkytujeme ložní prádlo. V celém objektu je bezdrátové připojení k internetu WI-FI zdarma.
Stravování
Stravování (polopenze, plná penze, případně jen obědy, nebo večeře )je možné zajistit v restauraci U Kampů vzdálené 200m od srubu - možnost WIFI připojení. Denní menu cca. 90,- Kč - výborně vaří! Obchod a restaurace vzdálenost - 200m. Nově otevřený ponzion Na Štvanici, možnost celodenního stravování zvdálenost 300m - možnost WIFI připojení.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz