PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chaty Kalimero

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Autem: • od Jeseníku (Polska, Opavy, Ostravy): po silnici I/60 do Lipové - lázní, zde na křižovatce pokračujte rovně po silnici II/369 směr Hanušovice, před koncem obce odbočte na křižovatce vpravo na místní komunikaci do Horní Lipové, objekt je 100m za restaurací Kovárna vlevo • od Hanušovic (Šumperka, Olomouce, Brna, H.Králové, Prahy): po silnici II/369 směr Jeseník, po sjezdu z Ramzovského sedla na křižovatce v Lipové - lázních odbočte doleva na místní komunikaci do Horní Lipové, objekt je 100m za restaurací Kovárna vlevo. Autobusem: nejbližší autobusová zastávka Lipová-lázně, rekr.stř.Sigma 250m od objektu. Vlakem: nejbližší železniční zastávka Horní Lipová - 250m od objektu.
Vybavení a služby
Vybavení chaty Kalimero: Chata je plně vybavena, včetně připojení na internet přes WiFi, satelitní televizí a individuálním měřidlem spotřeby energie. Parkování přímo u chaty. Chata je dispozičně rozdělena takto: Velká společenská místnost s kachlovými kamny pro příjemné posezení a odpočinek. Rohová postel nabízí dvě lůžka (ostatní 4 jsou v ložnici nad kuchyní). LCD televize - SAT. Kuchyň s jídelním koutem nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči, sklokeramická deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, topinkovač a pračka. Součástí kuchyně je věšáková stěna s lavicí. Ložnice se nachází v podkroví chaty. Je vybavena prostornými skříněmi na oděvy a lůžky pro 4 osoby (zbylá 2 lůžka jsou v obývací místnosti). Koupelna je vybavena sprchovým koutem, zrcadlem, umyvadlem, wc a nástěnným fénem. Pro malé děti je k dispozici cestovní postýlka, dětská židlička, stolička k umyvadlu a hračky na zahradu. K chatě patří prostorná zahrada s dětským hřištěm (pískoviště, houpačky, skluzavka, ping-pongový stůl a basketbalový koš), venkovní posezení na terase u domu nebo venkovní posezení u otevřeného ohniště. K dispozici je také zahradní gril. Možnost úschovy kol a lyží. • Vybavení chat Kalimero (Kalimero A / 8 lůžek, Kalimero B / 8 lůžek): Chaty jsou plně vybaveny, včetně připojení na internet přes WiFi, satelitní televizí a inviduálním měřidlem spotřeby energie. Parkování přímo u chat. Chaty jsou dispozičně rozděleny takto: Společenská místnost s kuchyňským koutem a krbovými kamny pro příjemné posezení a vstupem na terasu (zahradu). Místnost je vybavena rohovou pohovkou, LCD televizí - SAT. Kuchyňský kout je plně vybaven, včetně lednice s mrazákem, mikrovlnné trouby, varné konvice, topinkovače a sporáku s el.troubou. Dvě ložnice, každá se čtyřmi lůžky, manželská + patrová postel. V každé ložnici je šatní skříň a komoda. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, WC a žebříkovým radiátorem. Samostatné WC s umyvadlem, zrcadlem a žebříkovým radiátorem. Předsíň se stylovou lavicí, věšákovou stěnou a zrcadlem. Pro malé děti je možnost zapůjčení cestovní postýlky a dětské židličky. K chatám patří prostorná zahrada s terasami, grily a dětským hřištěm. Dále plánujeme dovybavit zahradu pískovištěm, trampolínou, otevřeným ohništěm a ping-pongovým stolem. Možnost úschovy kol a lyží.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Restaurace: 100m, koupání letní koupaliště Jeseník: 8km, krytý bazén Česká Ves: 11km, lyžařský vlek Miroslav: 2km, Ramzová: 4km, běžecká stopa: 50m, obchod potraviny: 2km, pošta Horní lipová: 1km, nákupní centrum Kaufland: 8km, bankomat: ČSOB 2km, les: 50m. Tipy na výlet: Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, Lázně Jeseník, Naučná stezka Johanan Schrota, Lesní bar, Jeskyně Na Pomezí, Jeskyně Na Špičáku, Latzelova stezka krasem Rychlebských hor, Rychlebské stezky, Rychleby, Praděd
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz