TOPlist

Joska penzion

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v centrální části Šumavy v obci. Ubytování je v klidné části, na okraji lesa, nedaleko velkých hotelů Šumava a Srní (možnost sportovního vyžití a Srní. služeb). Autobusová zastávka je 100m od ubytování, vlakové spojení je do Sušice a po té lze pokračovat autobusem směrem na Srní - 20km. Výborné je přímé autobusové spojení Praha – Srní – Modrava.
Vybavení a služby
Ubytování je v nově postaveném domku. Pokoje jsou upravené a čisté, s kobercem. Pokoje jsou podkrovní se zajímavými průhledy, dřevěným obložením trámů, s útulnou atmosférou. Na fotografiích vlevo vidíte interiér pokoje, výhled z okna... Sociální zařízení moderní a prostorné. Nebo se můžete ubytovat v naší druhé budově (depandenci), která má jeden 2lůžkový pokoj s vlastní soc. zařízením a apartmá 2x2 lůžka. Depandence se nachází v zahradě ve vzdálenosti cca 20m od hlavní budovy. APARTMÁ má dva dvoulůžkové pokoje a mezi nimi se nachází sociální zařízení. WC je samostatné, odděleno od koupelny, proto je apartmá vhodné i pro dvě spřátelené rodiny. Před objektem je vlastní parkoviště. K dispozici máme úschovnu kol a lyží.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti naleznete zázemí pro sport a další služby. Sto metrů od ubytování v hotelu Srní je krytý bazén, sauna, kuželky, fitness, masáže, kosmetika. V hotelu jsou i restaurační možnosti. Vlek pro dospělé a děti je ve vzdálenosti 500 metrů. Okolí nabízí velmi dobré podmínky pro běžkaře na vyznačených běžeckých tratích. Autobusová zastávka je 100m od ubytování. O letních prázdninách jezdí časté autobusové spojení s dalšími místy na Šumavě (směr Boubín až Železné Ruda). Pěší trasy se tak dají kombinovat s touto ekologickou dopravou. Vydejte se autobusem po Národním parku Šumava (informace najdete např. na www.npsumava.cz). Spoj na Bučinu navazuje na dopravu v Bavorském národním parku. Autobusy jsou přizpůsobeny i na převoz jízdních kol. Cestovní pasy s sebou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz