Joska penzion

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v centrální části Šumavy v obci. Ubytování je v klidné části, na okraji lesa, nedaleko velkých hotelů Šumava a Srní (možnost sportovního vyžití a Srní. služeb). Autobusová zastávka je 100m od ubytování, vlakové spojení je do Sušice a po té lze pokračovat autobusem směrem na Srní - 20km. Výborné je přímé autobusové spojení Praha – Srní – Modrava.
Vybavení a služby
Ubytování je v nově postaveném domku. Pokoje jsou upravené a čisté, s kobercem. Pokoje jsou podkrovní se zajímavými průhledy, dřevěným obložením trámů, s útulnou atmosférou. Na fotografiích vlevo vidíte interiér pokoje, výhled z okna... Sociální zařízení moderní a prostorné. Nebo se můžete ubytovat v naší druhé budově (depandenci), která má jeden 2lůžkový pokoj s vlastní soc. zařízením a apartmá 2x2 lůžka. Depandence se nachází v zahradě ve vzdálenosti cca 20m od hlavní budovy. APARTMÁ má dva dvoulůžkové pokoje a mezi nimi se nachází sociální zařízení. WC je samostatné, odděleno od koupelny, proto je apartmá vhodné i pro dvě spřátelené rodiny. Před objektem je vlastní parkoviště. K dispozici máme úschovnu kol a lyží.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti naleznete zázemí pro sport a další služby. Sto metrů od ubytování v hotelu Srní je krytý bazén, sauna, kuželky, fitness, masáže, kosmetika. V hotelu jsou i restaurační možnosti. Vlek pro dospělé a děti je ve vzdálenosti 500 metrů. Okolí nabízí velmi dobré podmínky pro běžkaře na vyznačených běžeckých tratích. Autobusová zastávka je 100m od ubytování. O letních prázdninách jezdí časté autobusové spojení s dalšími místy na Šumavě (směr Boubín až Železné Ruda). Pěší trasy se tak dají kombinovat s touto ekologickou dopravou. Vydejte se autobusem po Národním parku Šumava (informace najdete např. na www.npsumava.cz). Spoj na Bučinu navazuje na dopravu v Bavorském národním parku. Autobusy jsou přizpůsobeny i na převoz jízdních kol. Cestovní pasy s sebou.
TOPlist