PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Srní » Joska penzion

Joska penzion

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Srní
Adresa: 
Jana Sklenaříková, Srní 201, 341 92 Kašperské Hory
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-376 599 293, 602 121 063
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-376 599 293
Web adresa:
www.ubytovani-sumava-srni.cz www.ceskehory.cz/joska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Srní

Wi-Fi

Je možný

Malý, klidný rodinný pension v centru Šumavy, v Srní. Krásná příroda v okolí. Ubytování s polopenzí - domácí strava. Bar - firemní i společenské akce - grilování. Letní terasa, příznivé ceny. Letní, zimní dovolená, v blízkosti vlek, upravované lyžařské stopy, bazén, kuželník a další.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v centrální části Šumavy v obci. Ubytování je v klidné části, na okraji lesa, nedaleko velkých hotelů Šumava a Srní (možnost sportovního vyžití a Srní. služeb). Autobusová zastávka je 100m od ubytování, vlakové spojení je do Sušice a po té lze pokračovat autobusem směrem na Srní - 20km. Výborné je přímé autobusové spojení Praha – Srní – Modrava.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je v nově postaveném domku. Pokoje jsou upravené a čisté, s kobercem. Pokoje jsou podkrovní se zajímavými průhledy, dřevěným obložením trámů, s útulnou atmosférou. Na fotografiích vlevo vidíte interiér pokoje, výhled z okna... Sociální zařízení moderní a prostorné. Nebo se můžete ubytovat v naší druhé budově (depandenci), která má jeden 2lůžkový... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V těsné blízkosti naleznete zázemí pro sport a další služby. Sto metrů od ubytování v hotelu Srní je krytý bazén, sauna, kuželky, fitness, masáže, kosmetika. V hotelu jsou i restaurační možnosti. Vlek pro dospělé a děti je ve vzdálenosti 500 metrů. Okolí nabízí velmi dobré podmínky pro běžkaře na vyznačených běžeckých tratích. Autobusová zastávka je 100m od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Sklenaříková
Informace poskytnul: Josef Sklenařík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz