PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hamrlíkovi - pronájem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v klidné části obce Karlova Studánka místní části Hubertov v blízkosti lesa a louky. Asi 150m od autobusové zastávky směr Ovčárna - Praděda a turistické trasy Vodopády Bílé Opavy směr Praděd. Nabízíme pouze jeden apartmán 35m2 s maximálním soukromím a klidem. Do centra K. Studánky cca 500 m.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita max.4 lůžka v samostatném apartmánu 35m2. Apartmán je rozdělen na samostatnou ložnici s 2 lůžky, chodbu s pračkou, samostatné sociální zázemí a pokoj s kuchyňským koutem, ledničkou, vařičem, troubou a mikrovlnou troubou. Objekt je oddělen samostatným vchod do apartmánu. Parkování u objektu v zastřešeném stání, venkovní posezení s možností grilování, úschova kol a lyží. Možnost bezdrátového připojení k internetu.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází v klidné části v blízkosti lesa a louky. Přesto je asi 15O m od zastávky kyvadlové dopravy na Ovčárnu, kde se nachází lyžařský areál, na Praděd je to jen kousek. Přímo v Karl.Studánce je vlek s umělým zasněžováním a večerním provozem. V zimě můžete hned od domu nasadit běžky a vydat se po malebných upravovaných trasách. Pro vyznavače turistiky a cykloturistiky jsou zde panoramatické cesty s horským převýšením, s kterými vám rádi poradíme, protože jsme sportovně založená rodina. Karlova Studánka je známá svým jedinečným klimatem, proto se sem pacienti s nemocemi dýchacích cest rádi vracejí. Tady najdete pohodu i v podzimně zbarvených lesích bohatých na houby a borůvky. Kdo má rád přírodní koupání, určitě bude spokojený s pěkným okolím na přehradní nádrži Slezská Harta (25km). V samotných lázních můžete využít odpolední a večerní podávání vodoléčebných procedur, Solné jeskyně, wellness centra a od listopadu 2007 i nově otevřeného relaxačního bazénu s vířivkami a saunou. Krytý 25m dlouhý bazén je v Bruntále (20km), další akvacentrum v Rýmařově. Kdo máte rádi hory, které ještě nejsou přeplněné lidmi, přijeďte, těšíme se na vaši návštěvu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz