Hamrlíkovi - pronájem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v klidné části obce Karlova Studánka místní část Hubertov v blízkosti lesa a louky. Asi 150m od autobusové zastávky.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita max.4 lůžka. Kuchyňský kout s ledničkou, vařičem a mikrovlnou troubou. Samostatný vchod do apartmánu. Parkování u objektu, venkovní posezení pod pergolou s možností grilování, úschova kol a lyží. Možnost bezdrátového připojení k internetu.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází v klidné části v blízkosti lesa a louky. Přesto je asi 15O m od zastávky kyvadlové dopravy na Ovčárnu, kde se nachází lyžařský areál, na Praděd je to jen kousek. Přímo v Karl.Studánce je vlek s umělým zasněžováním a večerním provozem. V zimě můžete hned od domu nasadit běžky a vydat se po malebných upravovaných trasách. Pro vyznavače turistiky a cykloturistiky jsou zde panoramatické cesty s horským převýšením, s kterými vám rádi poradíme, protože jsme sportovně založená rodina. Karlova Studánka je známá svým jedinečným klimatem, proto se sem pacienti s nemocemi dýchacích cest rádi vracejí. Tady najdete pohodu i v podzimně zbarvených lesích bohatých na houby a borůvky. Kdo má rád přírodní koupání, určitě bude spokojený s pěkným okolím na přehradní nádrži Slezská Harta (25km). V samotných lázních můžete využít odpolední a večerní podávání vodoléčebných procedur, Solné jeskyně, wellness centra a od listopadu 2007 i nově otevřeného relaxačního bazénu s vířivkami a saunou. Krytý 25m dlouhý bazén je v Bruntále (20km), další akvacentrum v Rýmařově. Kdo máte rádi hory, které ještě nejsou přeplněné lidmi, přijeďte, těšíme se na vaši návštěvu.
TOPlist