PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rekreační chalupa Jadrná 2

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Jadrná 2 se nacházejí v obci Orlické Záhoří v místní části Jadrná blízko silnice č. 311. Když pojedete z Deštného v Orlických horách směrem na Bartošovice, dojedete k nim po cca 15km jízdy a najdete je na začátku obce Orlické Záhoří. Když pojdete ze Žamberka přes Bartošovice do Orlického Záhoří, dojedete k nim po cca 30km jízdy a najdete je na konci obce Orlické Záhoří. GPS souřadnice 50.2823056N, 16.4666944E
Vybavení a služby
V chalupě jsou dva zcela samostatné apartmány, z nichž každý má vlastní vchod a veškeré vybavení. Oba apartmány jsou tvořeny obývacím pokojem, 2 ložnicemi, TV na jedné ložnici, sprchou a WC. V každé ložnici se mohou ubytovat 2 – 4 osoby. Maximální kapacita jednoho apartmánu je 8 osob a celé chalupy 16 osob. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, televize s anténním přijímačem a kuchyňský kout s nádobím, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí s mrazákem. Topí se pomocí krbových kamen s výměníkem, který zajišťuje kompletní vytápění chalupy. V Chalupě Jadrná 2 je rovněž k dispozici nezávislé podlahové elektrické topení.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sjezdové lyžování a snowboarding: Lyžařský areál Orlické Záhoří - Jadrná, Lyžařský areál Zieleniec (Polsko), Lyžařský areál Orlické Záhoří - Černá Voda, Lyžařský areál Orlické Záhoří - Bedřichovka. Vzdálenost od chalupy Jadrná 1 cca 500m, od chalupy Jadrná 2 cca 1km: 300m dlouhá sjezdovka udržovaná rolbou, vhodné pro snowboardisty, zkušenější lyžaře i pro rodiny s dětmi, denní i večerní lyžování, občerstvení přímo v areálu, ski servis. • Letní sporty a činnosti: Hory jsou vhodným místem také pro letní sporty a činnosti. Blízko rekreačních chalup Jadrná 1 a Jadrná 2 v Orlických horách se nachází jezdecký klub Ekolife, kde Vás ochotně naučí jízdě na koni, nebo poskytnou rekreační projížďku po krásné přírodě. Nacházejí se zde cyklistické i turistické stezky a prostor pro další činnosti. Cykloturistika, pěší turistika, lanová centra, rybaření, houbaření.
Ubytování poskytujeme také v druhém objektu Rekreační chalupa Jadrná 1
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz