PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Orlické Záhoří » Rekreační chalupa Jadrná 2

Rekreační chalupa Jadrná 2

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Orlické Záhoří
Adresa: 
Orlické Záhoří, 51764, Jadrná 164
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-778 063 527
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupajadrna.cz www.ceskehory.cz/chalupajadrna2
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 740 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichovka - Orlické Záhoří

Wi-Fi

Po domluvě

V chalupě jsou dva zcela samostatné apartmány, z nichž každý má vlastní vchod a veškeré vybavení. Oba apartmány jsou tvořeny obývacím pokojem, 2 ložnicemi, TV na jedné ložnici, sprchou a WC. V každé ložnici se mohou ubytovat 2 – 4 osoby. Maximální kapacita jednoho apartmánu je 8 osob.


Ubytování poskytujeme také v druhém objektu Rekreační chalupa Jadrná 1

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa Jadrná 2 se nacházejí v obci Orlické Záhoří v místní části Jadrná blízko silnice č. 311. Když pojedete z Deštného v Orlických horách směrem na Bartošovice, dojedete k nim po cca 15km jízdy a najdete je na začátku obce Orlické Záhoří. Když pojdete ze Žamberka přes Bartošovice do Orlického Záhoří, dojedete k nim po cca 30km jízdy a najdete je na konci obce... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupě jsou dva zcela samostatné apartmány, z nichž každý má vlastní vchod a veškeré vybavení. Oba apartmány jsou tvořeny obývacím pokojem, 2 ložnicemi, TV na jedné ložnici, sprchou a WC. V každé ložnici se mohou ubytovat 2 – 4 osoby. Maximální kapacita jednoho apartmánu je 8 osob a celé chalupy 16 osob. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, televize s anténním... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sjezdové lyžování a snowboarding: Lyžařský areál Orlické Záhoří - Jadrná, Lyžařský areál Zieleniec (Polsko), Lyžařský areál Orlické Záhoří - Černá Voda, Lyžařský areál Orlické Záhoří - Bedřichovka. Vzdálenost od chalupy Jadrná 1 cca 500m, od chalupy Jadrná 2 cca 1km: 300m dlouhá sjezdovka udržovaná rolbou, vhodné pro snowboardisty, zkušenější lyžaře i pro... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ave-catering s.r.o.
Informace poskytnul: Pavel Vodička
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz