Poloha a dosažitelnost

Nabízíme příjemný pobyt přímo v centru HŘENSKA, odkud vedou veškeré trasy a dopravní spojení. V okruhu 20 km lze navštívit nejkrásnější kouty Českého i Saského Švýcarska. Autobus.dopr. celoročně, německá - historický autobus - pouze od Velikonoc do podzimu.Přes řeku LABE 3 přívozy k vlakovému spojení i do Německa, výletní lodě z Děčína - POSEIDON nebo z něm.Badschandau.Uvítáme každého turistu!

  Vybavení a služby

2 APARTMÁNY - 2 lůžkové ( 2-3 přistýlky) 2 GARSONIÉRY - 2 lůžkové pokoje. TURISTICKÉ - ekonomické pokoje - 2 lůžkový,3 lůžkový a 4 lůžkový, s teplou vodou, společné soc.zař. Byty jsou vybavené kuchyněmi s TV+SAT. WIFI Lednice, mikr. trouba, var.konvice, vařič. V domě je společenská místnost s krbem, vinotéka a na terase posezení s grilováním. Pro kolaře - úschovna kol. Rodiny s dětmi jsou vítáni. Pro batolata máme postýlku i hračky. Půjčujeme knihy, fény, hry, hračky, DVD a filmy, CD a kazety. Prodáváme hrnky a korbele se znakem Hřenska a Turistické známky,vizitky, mapy, pohledy a MAGNETKY.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

2 km od centra Hřenska je převoz lodičkami v Tiché a Divoké soutěsce, dále přes Mezní Louku dojdete na Pravčickou bránu, další možnosti uvedené v mapách doporučíme. V Badschandau - term.lázně Toscana. Cyklotrasy až do Drážďan. Pevnosti, hrady, zámky, vojenská opevnění. V Děčíně - Děčínský zámek,Plavecký bazén,koupaliště, Muzeum vodní plavby, ZOO a nová Via ferrata s 90 m převýšením na Pastýřskou stěnu... Ve Hřensku je mnoho velmi dobrých restaurací. Potraviny lze nakoupit přímo v našem domě v prodejně KONZUM. Pečivo je čerstvé i v neděli. Těšíme se na Vás...

Zpět


TOPlist
  Ubytování U Křiváku Hřensko - České Švýcarsko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování U Křiváku Hřensko - České Švýcarsko
Ceník ubytování a stravování