Ubytování U Křiváku Hřensko - České Švýcarsko - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování U Křiváku Hřensko - České Švýcarsko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
HŘENSKO V okruhu 20 km lze navštívit nejkrásnější kouty Českosaského Švýcarska. Autobusy - celoročně. Prázdninové spoje přes region Děčín - Krásná Lípa a zpět.3 přívozy k vlaku a na cyklostezky do Německa, výletní lodě po Labi. Uvítáme každého turistu!
Vybavení a služby
2 - 4 LŮŽKOVÉ POKOJE s možností vaření 2 GARSONIÉRY - 3 lůžkové pokoje s malou kuchyňkou. TURISTICKÉ - ekonomické pokoje - 2/lůžkový,3/lůžkový a 4/ lůžkový, s teplou vodou, společné soc.zař.,kuchyně,TV+SAT. WIFI Kuchyně -lednice, mikr. trouba, var.konvice, vařič, nádobí. V domě je společenská místnost s krbem, vinotéka a na terase posezení s grilováním. Pro kolaře - úschovna kol. Rodiny s dětmi jsou vítáni. Pro batolata máme postýlku. V KONZUMU prodáváme také upomínkové předměty: korbele se znakem Hřenska, hrníčky, zvonečky, náprstky, turistické známky, turist. vizitky, mapy, pohledy a MAGNETKY.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ze Hřenska dojdete do Tiché a Divoké soutěsky, dále přes Mezní Louku na Pravčickou bránu. V Badschandau - term.lázně Toscana. Cyklotrasy až do Drážďan. Pevnosti, hrady, zámky, vojenská opevnění. V Děčíně - Děčínský zámek,Plavecký bazén,koupaliště, Muzeum vodní plavby, ZOO a nová Via ferrata s 90 m převýšením na Pastýřskou stěnu... Ve Hřensku je mnoho velmi dobrých restaurací. Potraviny lze nakoupit přímo v našem domě v prodejně KONZUM. Pečivo je čerstvé i v neděli. Těšíme se na Vás...
TOPlist