Ubytování U Křiváku Hřensko - České Švýcarsko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
HŘENSKO V okruhu 20 km lze navštívit nejkrásnější kouty Českosaského Švýcarska. Autobusy - celoročně. Prázdninové spoje přes region Děčín - Krásná Lípa a zpět.3 přívozy k vlaku a na cyklostezky do Německa, výletní lodě po Labi. Uvítáme každého turistu!
Vybavení a služby
2 - 4 LŮŽKOVÉ POKOJE s možností vaření 2 GARSONIÉRY - 3 lůžkové pokoje s malou kuchyňkou. TURISTICKÉ - ekonomické pokoje - 2/lůžkový,3/lůžkový a 4/ lůžkový, s teplou vodou, společné soc.zař.,kuchyně,TV+SAT. WIFI Kuchyně -lednice, mikr. trouba, var.konvice, vařič, nádobí. V domě je společenská místnost s krbem, vinotéka a na terase posezení s grilováním. Pro kolaře - úschovna kol. Rodiny s dětmi jsou vítáni. Pro batolata máme postýlku. V KONZUMU prodáváme také upomínkové předměty: korbele se znakem Hřenska, hrníčky, zvonečky, náprstky, turistické známky, turist. vizitky, mapy, pohledy a MAGNETKY.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ze Hřenska dojdete do Tiché a Divoké soutěsky, dále přes Mezní Louku na Pravčickou bránu. V Badschandau - term.lázně Toscana. Cyklotrasy až do Drážďan. Pevnosti, hrady, zámky, vojenská opevnění. V Děčíně - Děčínský zámek,Plavecký bazén,koupaliště, Muzeum vodní plavby, ZOO a nová Via ferrata s 90 m převýšením na Pastýřskou stěnu... Ve Hřensku je mnoho velmi dobrých restaurací. Potraviny lze nakoupit přímo v našem domě v prodejně KONZUM. Pečivo je čerstvé i v neděli. Těšíme se na Vás...
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz