TOPlist
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Hřensko » Ubytování U Křiváku Hřensko - České Švýcarsko

Ubytování U Křiváku Hřensko - České Švýcarsko

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Hřensko
Adresa: 
Daniela Křiváková, 40717 HŘENSKO 105
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 607 680 005
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovanihrensko.cz
www.ceskehory.cz/ubytovanihrensko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 26 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  115 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Děčín počasí Děčín


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

HŘENSKO V okruhu 20 km lze navštívit nejkrásnější kouty Českosaského Švýcarska. Autobusy - celoročně. Prázdninové spoje přes region Děčín - Krásná Lípa a zpět.3 přívozy k vlaku a na cyklostezky do Německa, výletní lodě po Labi. Uvítáme každého turistu!

Jaké je vybavení a poskytované služby?

2 - 4 LŮŽKOVÉ POKOJE s možností vaření 2 GARSONIÉRY - 3 lůžkové pokoje s malou kuchyňkou. TURISTICKÉ - ekonomické pokoje - 2/lůžkový,3/lůžkový a 4/ lůžkový, s teplou vodou, společné soc.zař.,kuchyně,TV+SAT. WIFI Kuchyně -lednice, mikr. trouba, var.konvice, vařič, nádobí. V domě je společenská místnost s krbem, vinotéka a na terase posezení s grilováním. Pro... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ze Hřenska dojdete do Tiché a Divoké soutěsky, dále přes Mezní Louku na Pravčickou bránu. V Badschandau - term.lázně Toscana. Cyklotrasy až do Drážďan. Pevnosti, hrady, zámky, vojenská opevnění. V Děčíně - Děčínský zámek,Plavecký bazén,koupaliště, Muzeum vodní plavby, ZOO a nová Via ferrata s 90 m převýšením na Pastýřskou stěnu... Ve Hřensku je mnoho velmi dobrých... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Křiváková Daniela
Informace poskytnul: Křiváková Daniela
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz