PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horský rodinný penzion U Hudečků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v překrásném prostředí Národního parku Šumava, v těsné blízkosti střediska zimních sportů Zadov – Churáňov, v nadmořské výšce 860 m n.m. Penzion je dostupný vlastním dopravním prostředkem, parkování zdarma u objektu. Můžete využít autobusové dopravy ČSAD, linka Praha, Na Knížecí- Strakonice-Zadov, s výstupem Kůsov. Vzdálenosti: Zadov 3km, Stachy 4km, Vimperk 15km, České Budějovice 70km, Praha 160km. GPS: 49°57.06"N 13°3832.9"E
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve 2,3,4 lůžkových pokojích, celková kapacita je 23 lůžek. Prostorné světlé pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchovým koutem, televizí a Wi-fi připojením. Penzion má celoroční provoz, je vhodný pro individuální turistiku, pohodové strávení letní a zimní dovolené, sportovní soustředění, firemní akce, přivítáme rodiny s dětmi i seniory. Stravování zajištujeme formou polopenze. Pobyt je možný objednat pouze se snídaní. Pro sportovní a skupinové pobyty možnost plné penze. Snídaně je podávána formou bohatého bufetu, ochutnáte naše domácí marmelády, šumavský med, sezonní speciality. Rádi pro vás pečeme. K příjemnému večernímu posezení u krbových kamen nabízíme točené pivo, kvalitní vína, dobrou kávu a další alkoholické i nealkoholické nápoje dle aktuální nabídky, v létě domácí limonády, v zimě svařáček.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nádherná příroda nabízí výborné podmínky pro pěší i cyklo turistiku, zimní sporty. Jaro, léto i barevný podzim nabízejí množství turistických tras s rozmanitou přírodou, nádherné louky, sběr hub i borůvek a možnost návštěvy památek a muzeí v okolí. V našem penzionu vám rádi s plánováním výletů poradíme. V zimě je oblast centrem sjezdového a běžkového lyžování. V lyžařském areálu Zadov – Churáňov se nacházejí sjezdovky s různou náročností, s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Dostupnost od penzionu velmi dobrá, vzdálenost od areálu Zadov je pouze 2 km, silnice je dobře udržovaná a solená. V okolí je několik půjčoven lyžařského vybavení, zavedená Lyžařská škola nabízí kvalitní služby malým i velkým začátečníkům. Skipas LA Zadov platí též na vlecích Zadov-U Horejšů, Nové Hutě, LA Kvilda a Kubova Huť. Další blízké LA: LA Kašperské Hory, vzdálenost cca 11km, Skiareál Lipno, vzdálenost cca 90km, Skiareál Špičák, vzdálenost cca 50km, Skiareál MITTERDORF, vzdálenost cca 40km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz