Horský rodinný penzion U Hudečků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v překrásném prostředí Národního parku Šumava, v těsné blízkosti střediska zimních sportů Zadov – Churáňov, v nadmořské výšce 860 m n.m. Penzion je dostupný vlastním dopravním prostředkem, parkování zdarma u objektu. Můžete využít autobusové dopravy ČSAD, linka Praha, Na Knížecí- Strakonice-Zadov, s výstupem Kůsov. Vzdálenosti: Zadov 3km, Stachy 4km, Vimperk 15km, České Budějovice 70km, Praha 160km. GPS: 49°57.06"N 13°3832.9"E
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve 2,3,4 lůžkových pokojích, celková kapacita je 23 lůžek. Prostorné světlé pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchovým koutem, televizí a Wi-fi připojením. Penzion má celoroční provoz, je vhodný pro individuální turistiku, pohodové strávení letní a zimní dovolené, sportovní soustředění, firemní akce, přivítáme rodiny s dětmi i seniory. Stravování zajištujeme formou polopenze. Pobyt je možný objednat pouze se snídaní. Pro sportovní a skupinové pobyty možnost plné penze. Snídaně je podávána formou bohatého bufetu, ochutnáte naše domácí marmelády, šumavský med, sezonní speciality. Rádi pro vás pečeme. K příjemnému večernímu posezení u krbových kamen nabízíme točené pivo, kvalitní vína, dobrou kávu a další alkoholické i nealkoholické nápoje dle aktuální nabídky, v létě domácí limonády, v zimě svařáček.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nádherná příroda nabízí výborné podmínky pro pěší i cyklo turistiku, zimní sporty. Jaro, léto i barevný podzim nabízejí množství turistických tras s rozmanitou přírodou, nádherné louky, sběr hub i borůvek a možnost návštěvy památek a muzeí v okolí. V našem penzionu vám rádi s plánováním výletů poradíme. V zimě je oblast centrem sjezdového a běžkového lyžování. V lyžařském areálu Zadov – Churáňov se nacházejí sjezdovky s různou náročností, s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Dostupnost od penzionu velmi dobrá, vzdálenost od areálu Zadov je pouze 2 km, silnice je dobře udržovaná a solená. V okolí je několik půjčoven lyžařského vybavení, zavedená Lyžařská škola nabízí kvalitní služby malým i velkým začátečníkům. Skipas LA Zadov platí též na vlecích Zadov-U Horejšů, Nové Hutě, LA Kvilda a Kubova Huť. Další blízké LA: LA Kašperské Hory, vzdálenost cca 11km, Skiareál Lipno, vzdálenost cca 90km, Skiareál Špičák, vzdálenost cca 50km, Skiareál MITTERDORF, vzdálenost cca 40km.
TOPlist