Horský rodinný penzion U Hudečků

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Dospělá osoba: 500,- Kč/noc se snídaní
Dítě 3–10 let: 400,- Kč/noc se snídaní
Dítě do 3 let bez nároku na služby: 50,- Kč
Dítě do 3 let na samostatném lůžku: 250,- Kč
Letní sezona - ceny
Dospělá osoba: 500,- Kč/noc se snídaní
Dítě 3–10 let: 400,- Kč/noc se snídaní
Dítě do 3 let bez nároku na služby: 50,- Kč
Dítě do 3 let na samostatném lůžku: 250,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
Dospělá osoba: 450,- Kč/noc se snídaní
Dítě 3–10 let: 350,- Kč/noc se snídaní
Dítě do 3 let bez nároku na služby: 50,- Kč
Dítě do 3 let na samostatném lůžku: 200,- Kč

Mimosezónní ceny platí pouze pro rekreaci nad 4 noci pobytu.
Slevy:
Při sportovních vícedenních pobytech nabízíme slevy v závislosti na počtu osob, výrazné slevy mimo hlavní sezonu.
Další informace:
Pobyt na jednu noc příplatek: 100,- Kč
Poplatek za psa (na den): 100,- Kč

Po potvrzení závazné rezervace vám vyúčtujeme zálohu na objednaný pobyt ve výši cca 50% ceny. Doplatek zúčtujeme při vašem příjezdu.

Služby v ceně ubytování:
bohatá snídaně formou bufetu, parkování u objektu, úschovna lyží a kol, Wi-Fi připojení v celém objektu, venkovní terasa, ohniště, dětské hřiště, dřevěný hrad s pískovištěm a klouzačkou, trampolína, houpačky, venkovní bazén, bohatě vybavený dětský koutek, jídelní židličky, půjčovna knih, deskových a karetních her, velké množství map a materiálů k výletům po Šumavě, stolní tenis, stolní fotbal za poplatek

STORNO PODMÍNKY:
31 a více dní - vrácení zálohy v plné výši
15-30 dní - vrácení 30% zálohy
7-14 dní - vrácení 20% zálohy
2-6 dní - vrácení 10% zálohy
0–2 dny - zálohu nevracíme
Stravování
Snídaně je v ceně pobytu.
Večeře - dospělá osoba: 130,- Kč, dítě do 10 let: 100,- Kč

Večeře je servírovaná, polévka a hlavní chod. Určitě stojí za to ochutnat výbornou kuchyni pana domácího, vyhlášenou živáňskou, gulášek či kulajdu ze zadovských lišek. K přípravě jídel využíváme kvalitní regionální suroviny, brambory od Boubína, maso, zvěřinu i ryby od místních chovatelů. Preferujeme českou kuchyni, ale vyhovíme i vašim dietním požadavkům, při soustředěních sportovní stravě.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz