Hotel U Zeleného stromu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel U Zeleného stromu se nachází v obci Janov u Hřenska v NP České Švýcarsko. Nabízíme ubytování v útulných pokojích a výborné zázemí pro rodinnou dovolenou i firemní akce. Zdatnější turisté se od nás dostanou pěšky do Soutěsek nebo i na kouzelnou Pravčickou bránu či samotné Hřensko. Uzamčené parkoviště pro hosty je samozřejmostí.
Vybavení a služby
Hotel nabízí velmi útulné ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, soc. zařízením, tv a sat na pokoji. Wifi internet k dispozici. U hotelu je udržovaná travnatá plocha s ohništěm. Pro hosty je k dispozici restaurace s letní terasou. K hotelu náleží rovněž velký taneční sál vhodný pro konání různých akcí a firemních školení. Kapacita hotelu je 26 osob. Vybavení pokojů: sociální zařízení, TV, sat, telefon, Wifi internet. Vybavení hotelu: restaurace, letní terasa, recepce, taneční sál, klubovna, uzamčené parkoviště, konferenční zařízení, úschovna kol, wifi internet, ohniště, travnatá plocha, informační centrum, hotelový mikrobus. Konferenční možnosti: konferenční sál, dataprojektor, plátno, ozvučení. V hotelu naleznete také informační centrum, kde Vám rádi poskytneme rady a tipy na výlety.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti hotelu najdete oblíbené golfové hřiště. Pravčická brána a Soutěsky řeky Kamenice jsou jen na dosah ruky. Pobyt u nás je vhodný pro rodiny s dětmi, golfisty a milovníky aktivní dovolené.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz