Hotel U Zeleného stromu - Poloha, Služby, Okolí

Hotel U Zeleného stromu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel U Zeleného stromu se nachází v obci Janov u Hřenska v NP České Švýcarsko. Nabízíme ubytování v útulných pokojích a výborné zázemí pro rodinnou dovolenou i firemní akce. Zdatnější turisté se od nás dostanou pěšky do Soutěsek nebo i na kouzelnou Pravčickou bránu či samotné Hřensko. Uzamčené parkoviště pro hosty je samozřejmostí.
Vybavení a služby
Hotel nabízí velmi útulné ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, soc. zařízením, tv a sat na pokoji. Wifi internet k dispozici. U hotelu je udržovaná travnatá plocha s ohništěm. Pro hosty je k dispozici restaurace s letní terasou. K hotelu náleží rovněž velký taneční sál vhodný pro konání různých akcí a firemních školení. Kapacita hotelu je 26 osob. Vybavení pokojů: sociální zařízení, TV, sat, telefon, Wifi internet. Vybavení hotelu: restaurace, letní terasa, recepce, taneční sál, klubovna, uzamčené parkoviště, konferenční zařízení, úschovna kol, wifi internet, ohniště, travnatá plocha, informační centrum, hotelový mikrobus. Konferenční možnosti: konferenční sál, dataprojektor, plátno, ozvučení. V hotelu naleznete také informační centrum, kde Vám rádi poskytneme rady a tipy na výlety.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti hotelu najdete oblíbené golfové hřiště. Pravčická brána a Soutěsky řeky Kamenice jsou jen na dosah ruky. Pobyt u nás je vhodný pro rodiny s dětmi, golfisty a milovníky aktivní dovolené.
TOPlist