České hory » Lužické hory » Ubytování » Janov » Hotel U Zeleného stromu

Hotel U Zeleného stromu

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Janov
Adresa: 
Janov, 407 14 Arnoltice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 608 677, 491 005 805
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelhrensko.cz
www.ceskehory.cz/u-zeleneho-stromu

kapacita  kapacita: 26 lůžek

  Internet


Poloha a dosažitelnost

Hotel U Zeleného stromu se nachází v obci Janov u Hřenska v NP České Švýcarsko. Nabízíme ubytování v útulných pokojích a výborné zázemí pro rodinnou dovolenou i firemní akce. Zdatnější turisté se od nás dostanou pěšky do Soutěsek nebo i na kouzelnou Pravčickou bránu či samotné Hřensko. Uzamčené parkoviště pro hosty je samozřejmostí.

Vybavení a služby

Hotel nabízí velmi útulné ubytování v komfortně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, soc. zařízením, tv a sat na pokoji. Wifi internet k dispozici. U hotelu je udržovaná travnatá plocha s ohništěm. Pro hosty je k dispozici restaurace s letní terasou. K hotelu náleží rovněž velký taneční sál vhodný pro konání různých akcí a firemních školení. Kapacita hotelu je... více >>

Rekreace a služby v okolí

V blízkosti hotelu najdete oblíbené golfové hřiště. Pravčická brána a Soutěsky řeky Kamenice jsou jen na dosah ruky. Pobyt u nás je vhodný pro rodiny s dětmi, golfisty a milovníky aktivní dovolené.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Region-Tour.cz, s.r.o.
Informace poskytnul: Rezervační centrum Region Tour
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz