PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Tvrz Orlice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Letohrad je krásné město v Orlických horách, kam stojí za to se podívat. Středověká tvrz Orlice leží na jeho východním okraji přímo u rybníku a lesa. Krásná příroda a rozsáhlé možnosti turistického, sportovního a kulturního vyžití Vám nedá na pobyt v našem městě i kraji zapomenout. V anketách cestovního ruchu patří Letohrad mezi tři nejoblíbenější místa Orlických hor a Podorlicka, kam se turisté rádi vracejí. Hotel je bezproblémově dostupný automobilem, 2km od hotelu se nachází autobusové i vlakové nádraží.
Vybavení a služby
Recepce se službou non-stop 24 hodin je umístěna ve střední části hotelu. Její pravocníci se Vám pokusí splnit všechna rozumná přání (taxi, žehlení apod.). Samozřejmou součástí hotelu je i připojení na internet, wellness, parkoviště a bezbariérový přístup. Návštěvník muzea si může vybrat ze tří okruhů, nebo je spojit do jedné prohlídky. Obě hlavní trasy jsou plnohodnotné a co do obsahu stejně zajímavé, každá však jinými atraktivitami. Doba prohlídky každé hlavní trasy je přibližně 50 minut a bude záležet jen na návštěvníkovi, jestli si prohlídku těchto tras spojí s malou přestávkou do jedné. Během velké prohlídky je možné o přestávce využít i sociální zařízení. Zvláště pro děti, ale i pro ostatní návštěvníky, kteří mají rádi zvířata, je připravena 25 minutová trasa. Areál tvrze nabídne různé možnosti využití pro soukromé i komerční akce. Tyto akce a pronájmy prostor však bude možné plánovat pouze mimo hlavní turistickou sezonu (mimo červenec a srpen)

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Hotel se nachází přímo na turistické a cyklistické trase. V blízém okolí (městě Letohrad) jsou k dispozici nejrůznější sportovní zařízení např. tenisové kurty, bowling, fitness, nekrytý plavecký bazén. Možná je také návštěva nedaleké přehrady Pastviny. Tipy na výlet: Muzeum řemesel v Letohradu a město Letohrad, Pastvinská přehrada, Masarykova chata na Šerlichu, Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově, Vojenské muzeum Králíky, Hrad Litice a Potštejn, Krytý bazén a Aquapark v Ústí nad Orlicí, Zámek Častolovice.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz