PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Letohrad » Hotel Tvrz Orlice

Hotel Tvrz Orlice

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Letohrad
Adresa: 
Orlice 1
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-465 677 720, 603 199 120
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
tvrzorlice.cz www.ceskehory.cz/tvrzorlice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Wellness

Tvrz se nachází na okraji města Letohradu uprostřed přírody v podhůří Orlických hor. Sídlo vzniklo pravděpodobně na konci 13.století, v 16. století pak byla tvrz přestavěna na renesanční zámek.

Celkové vybavení objektu
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Letohrad je krásné město v Orlických horách, kam stojí za to se podívat. Středověká tvrz Orlice leží na jeho východním okraji přímo u rybníku a lesa. Krásná příroda a rozsáhlé možnosti turistického, sportovního a kulturního vyžití Vám nedá na pobyt v našem městě i kraji zapomenout. V anketách cestovního ruchu patří Letohrad mezi tři nejoblíbenější místa Orlických hor... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Recepce se službou non-stop 24 hodin je umístěna ve střední části hotelu. Její pravocníci se Vám pokusí splnit všechna rozumná přání (taxi, žehlení apod.). Samozřejmou součástí hotelu je i připojení na internet, wellness, parkoviště a bezbariérový přístup. Návštěvník muzea si může vybrat ze tří okruhů, nebo je spojit do jedné prohlídky. Obě hlavní trasy jsou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Hotel se nachází přímo na turistické a cyklistické trase. V blízém okolí (městě Letohrad) jsou k dispozici nejrůznější sportovní zařízení např. tenisové kurty, bowling, fitness, nekrytý plavecký bazén. Možná je také návštěva nedaleké přehrady Pastviny. Tipy na výlet: Muzeum řemesel v Letohradu a město Letohrad, Pastvinská přehrada, Masarykova chata na Šerlichu,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: fa Eywan s.r.o
Informace poskytnul: Formánková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz