Hotel Pod Jedlovým vrchem - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hledáte-li levné,ale kvalitní ubytování v příjemném rodinném prostředí nedaleko PVE Dlouhé stráně, lyžařských areálů Kouty, či Přemyslov, zámku a lázní Velké Losiny, nebo třeba jen hor, z nichž majestátný Mravenečník ční přímo nad hotelem, nemohli jste si vybrat lépe. U nás můžete strávit dovolenou na horách, houbařit, toulat se na kolách po cyklotrasách v okolí. Také máte k dispozici příjemné zázemí na výlety do lázeňského Jeseníku, Karlovy Studánky, nebo výletu přímo na Praděd.Pěší tůrou můžete projít přes hřeben Jeseníků na Ramzovou a zpět třeba vlakem údolím největší moravské řeky.
Vybavení a služby
Náš hotel nabízí moderní služby zasazené do historické budovy z předminulého století. Dominantou je zcela originálně řešená vyhřívaná zahradní restaurace, kde Vám podáme v létě třeba i snídaně.Všechna pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV na pokoji, ve společenské místnosti je k dispozici zařízení ke zpětnému shlédnutí TV pořadů. Jako jediní v okolí nabízíme hostům možnost zapůjčení flotily elektrokol - pro hotelové hosty za zvýhodněných podmínek. Samozřejmostí je kvalitní WIFI a bezplatné parkování v areálu hotelu. Nově nabízíme možnost využití infrasauny a vany s hydromasáží v krásném hotelovém relaxačním centru.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obec Loučná nabízí mimo unikátního dětského hřiště, které je bezplatně k dispozici našim hostům, také opravený zámek rodiny Kleinů, venkovní modlitebnu a nepřeberně zákoutí s panenskou přírodou. Nedaleko je zřícenina hradu Kolštejn (1325). Poloha hotelu je skvělá jako zázemí k výletu na nejnavštěvovanější turistickou atrakci v ČR - přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně, jejíž horní nádrž leží ve výšce 1350 m/n/m. Turistická trasa od ní vede přímo kolem hotelu.Další trasy vedou na Červenohorské sedlo, nebo na Praděd.
TOPlist