Poloha a dosažitelnost

Hledáte-li levné,ale kvalitní ubytování v příjemném rodinném prostředí nedaleko PVE Dlouhé stráně, lyžařských areálů Kouty, či Přemyslov, zámku a lázní Velké Losiny, nebo třeba jen hor, z nichž majestátný Mravenečník ční přímo nad hotelem, nemohli jste si vybrat lépe. U nás můžete strávit dovolenou na horách, houbařit, toulat se na kolách po cyklotrasách v okolí. Také máte k dispozici příjemné zázemí na výlety do lázeňského Jeseníku, Karlovy Studánky, nebo výletu přímo na Praděd.Pěší tůrou můžete projít přes hřeben Jeseníků na Ramzovou a zpět třeba vlakem údolím největší moravské řeky.

  Vybavení a služby

Náš hotel nabízí moderní služby zasazené do historické budovy z předminulého století. Dominantou je zcela originálně řešená vyhřívaná zahradní restaurace, kde Vám podáme v létě třeba i snídaně.Všechna pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV na pokoji, ve společenské místnosti je k dispozici zařízení ke zpětnému shlédnutí TV pořadů. Jako jediní v okolí nabízíme hostům možnost zapůjčení flotily elektrokol - pro hotelové hosty za zvýhodněných podmínek. Samozřejmostí je kvalitní WIFI a bezplatné parkování v areálu hotelu. Nově nabízíme možnost využití infrasauny a vany s hydromasáží v krásném hotelovém relaxačním centru.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Obec Loučná nabízí mimo unikátního dětského hřiště, které je bezplatně k dispozici našim hostům, také opravený zámek rodiny Kleinů, venkovní modlitebnu a nepřeberně zákoutí s panenskou přírodou. Nedaleko je zřícenina hradu Kolštejn (1325). Poloha hotelu je skvělá jako zázemí k výletu na nejnavštěvovanější turistickou atrakci v ČR - přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně, jejíž horní nádrž leží ve výšce 1350 m/n/m. Turistická trasa od ní vede přímo kolem hotelu.Další trasy vedou na Červenohorské sedlo, nebo na Praděd.

Zpět


TOPlist
  Hotel Pod Jedlovým vrchem Loučná nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Pod Jedlovým vrchem
Ceník ubytování a stravování