Hotel Paramon **

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Paramon se nachází v krásném prostředí pohoří Jeseníků, jejíž dominantou je nejvyšší hora Praděd. Okolí Suché Rudné láká svou přírodou ke strávení nádherné dovolené jak v létě tak i v zimě. Hotel Paramon leží asi 7km od Karlovy Studánky a je postaven ve stylu zapadajícím do horského prostředí a nabízí běžný komfort horského hotelu. Trasa: Olomouc - Bruntál - Vrbno pod Pradědem.
Vybavení a služby
Hotel nabízí kapacitu 100 osob ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, na přání zdarma zajišťujeme TV na pokoj. K hotelu náleží i 3 šestilůžkové chatky, které mají také vlastní soc.zařízení a samostatné elektrické vytápění. Dále nabízí saunu, masážní bazén, stolní tenis, posilovnu, kulečník,el.šipky, antuková hřiště, restauraci, atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okruhu do 15km se nachází bazén (Bruntál,Karlova Studánka) . V létě okolí vybízí k mnoha procházkám, na podzim se okolí stává houbařským rájem a v zimě jsou k dispozici 100 metrů od hotelu 3 lyžařské vleky. V případě nepříznivých sněhových podmínek hotel zabezpečí ski - bus, který Vás dopraví do blízkých lyžařských center.
TOPlist