Poloha a dosažitelnost

Hotel Panský dům naleznete na Masarykově náměstí ve městě Žamberk. Jedná se o malebné městečko nazývané branou Orlických hor. Hotel se svou dlouholetou historií je hlavní součástí komplexu obchodní pasáže Panský dům. Možnost parkování přímo před hotelem na náměstí s parkovací kartou hotelu - vše bez poplatků.

  Vybavení a služby

Naše ubytovací kapacity jsou v současné době 15 pokojů o 22 lůžkách a 9 přistýlkách. Každý pokoj je vybaven koupelnou, sociálním zařízením. Část pokojů je situována do samotného náměstí a nabízí tak z terasy krásný výhled na město a Orlické hory. Ubytování u nás Vám nabízí příjemné prostředí a bohaté snídaně ve snídaňové místnosti. Váš den tak může začít v poklidu s plným žaludkem. Hotelový komplex Vám nabízí možnost stravování v Pizzeria restaurantu, kde si můžete vybrat z široké nabídky hotové i minutkové kuchyně. Stálou nabídkou je také široký sortiment kuchyně italské. Pro cyklisty je v pasáži hotelu vyčleněn prostor pro ukládání jízdních kol a lyží. V celém objektu hotelu je možné se připojit k internetu pomocí WIFI signálu – zdarma. V případě, že budete mít zájem o vyprání prádla, tuto službu Vám zajistíme. HOTEL PANSKÝ DŮM JE NEKUŘÁCKÝ. Připravujeme akční pobytové balíčky se psím spřežením, vyjížďky na koních, odpoledne na motokrosové motorce, možnost půjčení čtyřkolky pro výlety po okolí atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Žamberk je ideálním místem klidu se širokým vyžitím volného času: • historické památky, stálý program • muzea a kina • rozsáhlý zámecký park v anglickém stylu • koupaliště s několika tobogány • tenisové kurty, tenisová hala a další sportoviště • 3D Fitnes centrum • nedaleká Pastvinská přehrada a lyžařská střediska v blízkém okolí. Okolí Žamberka a celé podhůří Orlických hor je ideálním místem pro turistiku a cyklistiku a nabízí Vám skvěle značené trasy na kolo i pro pěší. Jedním z největších lákadel oblasti je Zemská brána a Pastvinská přehrada. Místa, která nabízí klid a přírodní krásy řeky Divoké Orlice a jejich hor. To vše je umocněné historií pohraničního opevnění, kde za zmínku stojí především vojenské pevnosti Hanička a Bouda. V zimním období je tato oblast skvělou příležitostí pro sjezdové a běžecké lyžování – Říčky v Orlických horách. Žamberk Vám nabízí také široké kulturní vyžití a s tím spojené zážitky například z hudebního festivalu Jam Rock, který je považován za 5. největší hudební festival u nás. Dále pak festival Orlická brána, Ejhle loutka, Svátky dřeva atd. Využijte tak možnost návštěvy Žamberka a pobyt v rodinné přívětivé atmosféře Panského domu.

Zpět


TOPlist
  Hotel Panský dům Žamberk
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Panský dům
Ceník ubytování a stravování