České hory » Orlické hory » Ubytování Žamberk

Ubytování - Žamberk

Ubytování Žamberk - výběr kategorie ubytování:
Vše (4)
Hotely (0)
Horské chaty (0)
Rekreační střediska (0)
Penziony (0)
Ubytovny (0)
Kempy (0)
Žamberk leží v údolí Divoké Orlice, nad ústím potoka Rokytenky. Žamberk má obdélníkové náměstí, kterému dominuje klasicistní radnice. Žamberk je ideálním místem k rekreaci. V létě můžete využít turistické a cyklistické trasy, které vedou do východní části Orlických hor. Ve městě začíná i naučná stezka Dymlov, která vede z Žamberka do Kunvaldu.
Více o místě ŽamberkŽamberk - Zajímavosti v okolí
Trans
Kategorie ubytování: Apartmány
Lokalita: Žamberk
Prázdninový dům se nachází v klidné části u obrovského zámeckého parku v Žamberku. Ubytování je zde zajištěno Další » v pěkném apartmánu pro max.8 (10) osob. 4 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kompletně zařízeným kuchyňským koutem, WC, koupelnu a předsíní. V okolí je super koupaliště, přehrada, atd.
Orientační cena lůžko/noc:
250 Kč bez stravování
250 Kč bez stravování
250 Kč bez stravování
Chalupa Věra
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Lokalita: Žamberk
Chtěli bychom Vás pozvat na prožití hezkých dnů do našich dvou rekreačních chalup Věra pro 8 a 9 osob v hezkém Další » a klidném prostředí Orlických hor, nedaleko Žamberka v blízkosti protékající Divoké Orlice, kde je velice pěkná příroda, horský čistý vzduch a mnoho dalších zajímavostí.
Penzion U řeky
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Lokalita: Líšnice
Apartmán je v prvním patře s vlastním vstupem (venkovní schodiště). K dispozici jsou tři dvoulůžkové pokoje, vybavená Další » kuchyň, sprchový kout, WC, Wi-Fi v objektu zdarma, venkovní hřiště na míčové hry, možnost zapůjčení sportovních potřeb, zahradní altán s krbem, parkoviště u objektu zdarma.
Orientační cena lůžko/noc:
250 Kč bez stravování
250 Kč bez stravování
250 Kč bez stravování
Ubytování Písečná
Kategorie ubytování: Chata/Chalupa
Lokalita: Písečná
Rodinný dům se nachází na úpatí Orlických hor v malebné poloze Žamberské pahorkatiny. V kombinaci s okolní přírodou Další » , kulturními památkami či sportovními možnostmi, které vybízí k rozmanitým výletům, se zde nabízí možnost strávení jedinečných chvil ve společnosti Vašich příbuzných a přátel.
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist