Hotel Neptun

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malá Morávka je snadno přístupná automobilem i hromadnou dopravou. V obci je vlakové nádraží i zastávka dálkových autobusových linek. Autobusové spojení: 100m – Malá Morávka, Škola. Vlakové spojení: 2km – Malá Morávka.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám: dvojlůžkové pokoje s balkonem, čtyřlůžková studia (dvojlůžkové samostatné ložnice se společnou předsíní a sociálním zařízením), apartmány (omezené množství). Pokoje pro hotelové hosty jsou rozmístěny na dvou podlažích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou. Situování pokojů umožňuje ubytovat skupiny hostů (14 až 20) v oddělených křídlech budovy. Parkování v areálu hotelu, možnost pronájmu hotelové garáže. Čistotného a poslušného psa můžete vzít s sebou. Restaurace & bar: provozní doba denně od 7.00 do 23.00 hod. Snídaně je podávána formou bufetu (švédský stůl). Velký výběr pokrmů a nápojů uspokojí všechny hosty. Obědy si hosté vybírají z jídelního lístku. Večeři nabízíme buď formou výběru ze dvou menu, nebo výběrem z jídelního lístku. V baru nabízíme výběr studených i teplých nápojů, studené občerstvení, cukrovinky, nanuky apod. Pro výpravy, školení, u příležitosti slavnostních událostí apod. lze zajistit speciality podle požadavků hostů (po projednání s provozní hotelu). Hotelovým hostům jsou k dispozici: společenské místnosti pro 20 až 40 osob (TV, domácí kino, DVD, video atd.), tělocvična, stolní tenis, posilovna, sauna s bazénkem, půjčovna horských kol a sportovních potřeb, kulečník, hřiště, dětské hřiště, minigolf, bazén (venkovní), brouzdaliště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V bezprostřední blízkosti hotelu (50 m) je lyžařský vlek s udržovanou sjezdařskou tratí a s možností večerního lyžování při umělém osvětlení. Malá Morávka - Karlov je střediskovou obcí, ve které najdete všechny potřebné služby (pošta, obchody, restaurace atd.). V obci byla v r. 1995 vyhlášena památková zóna, kterou tvoří soubor jesenické roubené lidové architektury. V centru obce stojí farní kostel Nejsvětější Trojice z 18. století, s nímž tvoří malebný celek barokní fara (1770). Kvalitní barokní architekturu reprezentuje i kaple Kapliččin vrch, která dnes slouží jako muzeum hornictví. Zimní aktivity: Sjezdové lyžování: v bezprostřední blízkosti hotelu (50 m) je lyžařský vlek s udržovanou sjezdařskou tratí a s možností večerního lyžování při umělém osvětlení. Největší lyžařské centrum Jeseníků, Malá Morávka - Karlov, se rozkládá 2 km od hotelu Neptun. Nabízí svahy různé obtížnosti vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře. Po dohodě v recepci hotelu lze zajistit dopravu přímo od hotelu. Dostupnost vyhlášeného lyžařského centra Ovčárna, Petrovy kameny, Praděd (8 km od hotelu) je zajištěna místní kyvadlovou dopravou, po dohodě v recepci hotelu lze zajistit taktéž dopravu přímo od hotelu.Běžecké lyžování: Udržované a dobře značené běžkařské tratě jsou napojeny na "jesenickou magistrálu" Malá Morávka - Karlova Studánka - Praděd - Červenohorské sedlo - Keprník - Šerák - Ramzová. Můžeme zprostředkovat zapůjčení lyžařské výzbroje, lyžařskou školu apod. Klima v okolí Pradědu zajišťuje dobré sněhové podmínky od prosince do dubna. Letní aktivity: Perfektně udržované značení tras, variabilita podle jejich náročnosti i délky uspokojí každého milovníka hor. Pro bližší poznávání přírody byly zřízeny naučné stezky s informačními tabulemi a popisem přírodních zajímavostí. Nejvýznamnější turistická stezka celé oblasti vede Velkou kotlinou z Malé Morávky - Karlova pod Pradědem k Petrovým kamenům. Velká kotlina patří rozmanitostí vzácných druhů rostlin k nejvýznamnějším botanickým lokalitám střední Evropy. V blízkém okolí hotelu (do 10 km) se rozkládají: Národní přírodní rezervace Praděd, Petrovy kameny obestřené mnoha pověstmi, naučná stezka Bílá Opava vedoucí romantickým kaňonem horské řeky, klimatické lázně Karlova Studánka a celá řada dalších zajímavých míst. Jesenické lesy jsou bohaté i na lesní plody - houby, borůvky, brusinky, ostružiny, jahody, maliny. Cykloturistické trasy jsou vedeny zajímavými oblastmi s využitím málo frekventovaných silnic, polních a lesních cest a pěšin. Z Malé Morávky - Karlova lze např. využít trasu Kotelní potok - Mravencovka - Alfrédka - Skřítek, na kterou se napojuje několik dalších tras. Horská kola lze zapůjčit přímo v hotelu.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz