Hotel Maxant

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel leží na náměstí jediného poloostrova na Lipně – ve Frymburku. Od jezera je vzdálen pouhých 50m. Lyžařské středisko Lipno - Kramolín je vzdálené 7km, rakouské lyžařské sředisko Hochficht je vzdálen jen necelou hodinu jízdy autem. Město Český Krumlov 20km, hraniční přechod Studánkydo Rakouska 10km.
Vybavení a služby
Rodinný wellness hotel. Nabízíme nejenom ubytování, ale také široký výběr služeb našeho wellness centra. Druhy pokojů: jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkové rodinné apartmány (vždy 2 pokoje - průchozí nebo oddělené, lednice). Na většinu pokojů lze umístit přistýlku. Mámě dětstké postýlky a jídelní židličky. Celý hotel včetně všech pokojů je pokryt WI-FI internetem, který je zdarma. V restauraci si můžete pochutnat nejenom na tradiční české kuchyni, ale i čertsvých rybách. Odpolední kávu si můžete dát v naší cukrárně. Welleness centrum - krytý bazén s protiproudem, v létě je bazén spojen s terasou s lehátky. Finská sauna, parní sauna, solarium, whirlpool, relaxační místnost, různé druhy masáží a zábalů, pedikúra a manikúra, kosmetika.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Letní rekreace – koupání,vodní sporty, pronájem plachetnic, windsurfing, sjezd části Vltavy na kanoi nebo raftu. Jaro, léto, podzim – pěší turistika, cyklistika, nordic walking – kolečkové brusle - inline - cyklostezka začíná přímo ve Frymburku, bobová dráha. Zima – běžky, lyže – sjezdovka je přímo ve Frymburk, lyžařšké středislko Lipno - Kramolín je vzdáleno 7km, bobová dráha, bruslařská dráha na zamrzlém jezeře. Kulturní památky – Český Krumlov – 20km, Vyšší Brod – klášter a poštovní muzeum – 15km. Hrad Rožmberk 25km. Schwarzenberský plavební kanál - každé léto „plavení dřeva“, podél kanálu vede cyklostezka.
TOPlist