Wellness Hotel Dlouhé Stráně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Oblast Hrubého Jeseníku, při hlavní silnici, která spojuje okresní města Šumperk a Jeseník, 10 km od Červenohorského sedla. Parkování před budovou bez poplatku.
Vybavení a služby
Hotel je komplex dvou ubytovacích budov tzv. Hlavní budova *** a tzv. Horní budova **. Celková kapacita je 700 lůžek v 260 pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky a příslušenství, rodinné dvoupokoje (2+2 lůžka) s příslušenstvím a s možností dalších dvou přistýlek, 8 dvou až čtyř lůžkových apartmá s možností přistýlky nebo třílůžkové pokoje se sprchou. Pokoje jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového hotelu v hlavní budově a v horní budově z části na úrovni tříhvězdičkového a z části dvouhvězdičkového hotelu.<br><br> V objektu jsou prostorné sály, které je možno využít pro účely školení a konferencí. Hotel má všestranné využití pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny. Střediska hotelu jsou restaurace, jídelna, vinárna, kavárna, wellness centrum, bowling a dětský koutek. Wellness je vybaven bazénem o rozměrech 4 x 8 m s protiproudem a hydromasážemi, vířivkou s masážními tryskami a infrasaunou. V recepci je provoz nepřetržitý. Možnost platby platebními kartami nebo můžete využít hotelovou směnárnu. V budovách jsou výtahy, v části je možnost ubytovat vozíčkáře (bezbariérový přístup). V zimě nebo při nepříznivém počasí lze využít spojovací podchod mezi oběma budovami. Celá hlavní budova je pokryta wifi signálem. Horní budova je pokryta wifi signálem částečně. Přístup k internetu je pro hosty ZDARMA. Hotel disponuje širokým sportovním a kulturním zázemím. V areálu je venkovní hřiště, ohniště s možností grilování, dětské hřiště, tenisový kurt. Sauna s masážemi, miniposilovna, stolní tenis, kulečníky, stolní fotbal, šipky, půjčovna lyží a horských kol, sportovních potřeb, lyžařská škola a školka. Taneční večery, disco, animační programy pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařská střediska: Kouty nad Desnou, Přemyslov, Červenohorské sedlo, Ramzová, Ovčárna-Praděd, Petříkov. Kulturní památky: zámek v Loučné nad Desnou se zrekonstruovaným parkem, ruční papírna a zámek Velké Losiny. Termální park v areálu lázní Velké Losiny. U hotelu je svah vhodný pro sáňkování a lyžování dětí předškolního vleku, 500 m vlek (300m dlouhá poma) s nočním osvětlením a občerstvením, 1 km vzdálené je nové lyžařské středisko Kouty s 6-ti sedačkovou lanovkou a kompletním zázemím pro lyžaře, včetně servisu lyží. V okolí hotelu se nachází turistické a cyklistické trasy, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, řeka Desná. V Loučné nad Desnou nové venkovní hřiště pro děti se vstupem ZDARMA. Možnost jízdy na koních.
TOPlist