TOPlist

Wellness Hotel Dlouhé Stráně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Oblast Hrubého Jeseníku, při hlavní silnici, která spojuje okresní města Šumperk a Jeseník, 10 km od Červenohorského sedla. Parkování před budovou bez poplatku.
Vybavení a služby
Hotel je komplex dvou ubytovacích budov tzv. Hlavní budova *** a tzv. Horní budova **. Celková kapacita je 700 lůžek v 260 pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky a příslušenství, rodinné dvoupokoje (2+2 lůžka) s příslušenstvím a s možností dalších dvou přistýlek, 8 dvou až čtyř lůžkových apartmá s možností přistýlky nebo třílůžkové pokoje se sprchou. Pokoje jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového hotelu v hlavní budově a v horní budově z části na úrovni tříhvězdičkového a z části dvouhvězdičkového hotelu.

V objektu jsou prostorné sály, které je možno využít pro účely školení a konferencí. Hotel má všestranné využití pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny. Střediska hotelu jsou restaurace, jídelna, vinárna, kavárna, wellness centrum, bowling a dětský koutek. Wellness je vybaven bazénem o rozměrech 4 x 8 m s protiproudem a hydromasážemi, vířivkou s masážními tryskami a infrasaunou. V recepci je provoz nepřetržitý. Možnost platby platebními kartami nebo můžete využít hotelovou směnárnu. V budovách jsou výtahy, v části je možnost ubytovat vozíčkáře (bezbariérový přístup). V zimě nebo při nepříznivém počasí lze využít spojovací podchod mezi oběma budovami. Celá hlavní budova je pokryta wifi signálem. Horní budova je pokryta wifi signálem částečně. Přístup k internetu je pro hosty ZDARMA. Hotel disponuje širokým sportovním a kulturním zázemím. V areálu je venkovní hřiště, ohniště s možností grilování, dětské hřiště, tenisový kurt. Sauna s masážemi, miniposilovna, stolní tenis, kulečníky, stolní fotbal, šipky, půjčovna lyží a horských kol, sportovních potřeb, lyžařská škola a školka. Taneční večery, disco, animační programy pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařská střediska: Kouty nad Desnou, Přemyslov, Červenohorské sedlo, Ramzová, Ovčárna-Praděd, Petříkov. Kulturní památky: zámek v Loučné nad Desnou se zrekonstruovaným parkem, ruční papírna a zámek Velké Losiny. Termální park v areálu lázní Velké Losiny. U hotelu je svah vhodný pro sáňkování a lyžování dětí předškolního vleku, 500 m vlek (300m dlouhá poma) s nočním osvětlením a občerstvením, 1 km vzdálené je nové lyžařské středisko Kouty s 6-ti sedačkovou lanovkou a kompletním zázemím pro lyžaře, včetně servisu lyží. V okolí hotelu se nachází turistické a cyklistické trasy, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, řeka Desná. V Loučné nad Desnou nové venkovní hřiště pro děti se vstupem ZDARMA. Možnost jízdy na koních.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz