Poloha a dosažitelnost

Oblast Hrubého Jeseníku, při hlavní silnici, která spojuje okresní města Šumperk a Jeseník, 10 km od Červenohorského sedla. Parkování před budovou bez poplatku.

  Vybavení a služby

Hotel je komplex dvou ubytovacích budov tzv. Hlavní budova *** a tzv. Horní budova **. Celková kapacita je 700 lůžek v 260 pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky a příslušenství, rodinné dvoupokoje (2+2 lůžka) s příslušenstvím a s možností dalších dvou přistýlek, 8 dvou až čtyř lůžkových apartmá s možností přistýlky nebo třílůžkové pokoje se sprchou. Pokoje jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového hotelu v hlavní budově a v horní budově z části na úrovni tříhvězdičkového a z části dvouhvězdičkového hotelu.

V objektu jsou prostorné sály, které je možno využít pro účely školení a konferencí. Hotel má všestranné využití pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny. Střediska hotelu jsou restaurace, jídelna, vinárna, kavárna, wellness centrum, bowling a dětský koutek. Wellness je vybaven bazénem o rozměrech 4 x 8 m s protiproudem a hydromasážemi, vířivkou s masážními tryskami a infrasaunou. V recepci je provoz nepřetržitý. Možnost platby platebními kartami nebo můžete využít hotelovou směnárnu. V budovách jsou výtahy, v části je možnost ubytovat vozíčkáře (bezbariérový přístup). V zimě nebo při nepříznivém počasí lze využít spojovací podchod mezi oběma budovami. Celá hlavní budova je pokryta wifi signálem. Horní budova je pokryta wifi signálem částečně. Přístup k internetu je pro hosty ZDARMA. Hotel disponuje širokým sportovním a kulturním zázemím. V areálu je venkovní hřiště, ohniště s možností grilování, dětské hřiště, tenisový kurt. Sauna s masážemi, miniposilovna, stolní tenis, kulečníky, stolní fotbal, šipky, půjčovna lyží a horských kol, sportovních potřeb, lyžařská škola a školka. Taneční večery, disco, animační programy pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžařská střediska: Kouty nad Desnou, Přemyslov, Červenohorské sedlo, Ramzová, Ovčárna-Praděd, Petříkov. Kulturní památky: zámek v Loučné nad Desnou se zrekonstruovaným parkem, ruční papírna a zámek Velké Losiny. Termální park v areálu lázní Velké Losiny. U hotelu je svah vhodný pro sáňkování a lyžování dětí předškolního vleku, 500 m vlek (300m dlouhá poma) s nočním osvětlením a občerstvením, 1 km vzdálené je nové lyžařské středisko Kouty s 6-ti sedačkovou lanovkou a kompletním zázemím pro lyžaře, včetně servisu lyží. V okolí hotelu se nachází turistické a cyklistické trasy, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, řeka Desná. V Loučné nad Desnou nové venkovní hřiště pro děti se vstupem ZDARMA. Možnost jízdy na koních.

Zpět


TOPlist
  Wellness Hotel Dlouhé Stráně Loučná nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Wellness Hotel Dlouhé Stráně
Ceník ubytování a stravování