Poloha a dosažitelnost

Hostinec se nachází v Petrově nad Desnou v údolí Desné v podhůří Hrubého Jeseníku, 2km od Velkých Losin a 6km od Šumperka směr Ostrava. V blízkosti autobusová a vlaková zastávka.

  Vybavení a služby

Rodinný hostinec s českou kuchyní a ubytováním ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením TV/sat a WiFi. U hostince se nachází velká letní zahrádka s automatickou kuželnou, nohejbalovým hřištěm a el.vláčkem pro malé děti(oblíbená atrakce). Na přání ugrilujeme selátko a jiné speciality, možnost pořádat firemní akce. Jsme hostinec s tradicí a rodinnou pohodou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí se nachází mnoho lyžeřských areálů. Nedaleko je zámek, lázně a ruční papírna Velké Losiny, veteran muzeum Rapotín, dřevěný kostelík v Maršíkově, Žárové a v Klepáčově. V okolí vede čarodějnická cyklostezka a mnoho jiných cyklostezek. V okolí vede mnoho turistických tras včetně mineralogické. V okruhu 15km se nachází mnoho lyžařských středisek. V Koutech nad Desnou jsou horské káry a lyžařská střediska. Možnost objednat vyhlídkový let nebo tandemový seskok na nedalekém letišti. Nenechte si ujít let nad Jeseníky a okolo Pradědu. Možnost préjížděk na koni.

Zpět


TOPlist
  Hostinec Peterka Petrov nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hostinec Peterka
Ceník ubytování a stravování