Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v podhůří Orlických hor uprostřed obce Liberk,kde také stojí nádherný dřevěný kostel sv. Petra a Pavla, ze 17. století. Tento kostel je zařazen do památek unesco.Penzion leží šest kilometrů od Rychnova nad Kněžnou, deset kilometrů od lyžařského a turistického centra Zdobnice v Orlických horách,třináct kilometrů od penzionu jsou Říčky v Orlických horách a dvacet kilometrů Deštné v Orlických horách. Do obce několikrát denně zajíždí autobus. Zastávka je přímo v obci. Autem dojedete přímo před penzion.

  Vybavení a služby

V penzionu je možné si zajistit celodenní stravování. V penzionu je velká plazmová televize, připojení k internetu. Podle vašeho přání jsme schopni Vám vypracovat celodenní plán výletu. Nebo pomoci vybrat turistickou trasu podle vašich schopností.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Deset minut jízdy autem je nově zbudované koupaliště u Rychnova nad Kněžnou. Koupaliště je uprostřed přírody a je možno se zde občerstvit. Koupání je možné i v potoce,který protéká kousíček od penzionu. Okolí penzionu je přímo stvořené k pěší turistice ale i k cykloturistice. Naše tipy na výlet:zajeďte na Tavení skla v Deštném a do muzea. Jedinečné safari na vás čeká v ZOO ve Dvoře Královém, unikátní barokní areál s Braunovým Betlémem v Kuksu a bizarní skalní města v Teplicích a Adršpachu. Neváhejte s výletem na renesanční zámek Opočno s cennými obrazy,sbírkou zbraní a loveckými trofejemi, zajeďte do Rychnova do Orlické galerie v zámku, vypravte se na zámek do Náchoda a do Babiččina údolí v Ratibořicích. Nenechte si ujít renesanční podloubí se zámkem a zahradou v Novém Městě nad Metují, zastavte se také v kouzelném dřevěném kostelíku ve Slavoňově, nenechte si ujít také zámek v Častolovicích. Věříme, že se Vám bude v našem kraji líbit.

Zpět


TOPlist
  Hospoda na Hradě Liberk
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hospoda na Hradě
Ceník ubytování a stravování