PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Liberk » Hospoda na Hradě

Hospoda na Hradě

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Liberk
Adresa: 
Liberk 69
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Hospoda na Hradě chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 350 m.

Wi-Fi

Je možný

Hospoda na Hradě se nachází uprostřed obce Liberk,v krésném prostředí Orlických hor. K ubytování nabízíme čtyři pokoje dvou až čtyřlůžkové se sociálním zařízením. Celodenní stravu je možno dohodnout přímo na místě.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v podhůří Orlických hor uprostřed obce Liberk,kde také stojí nádherný dřevěný kostel sv. Petra a Pavla, ze 17. století. Tento kostel je zařazen do památek unesco.Penzion leží šest kilometrů od Rychnova nad Kněžnou, deset kilometrů od lyžařského a turistického centra Zdobnice v Orlických horách,třináct kilometrů od penzionu jsou Říčky v Orlických... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu je možné si zajistit celodenní stravování. V penzionu je velká plazmová televize, připojení k internetu. Podle vašeho přání jsme schopni Vám vypracovat celodenní plán výletu. Nebo pomoci vybrat turistickou trasu podle vašich schopností.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Deset minut jízdy autem je nově zbudované koupaliště u Rychnova nad Kněžnou. Koupaliště je uprostřed přírody a je možno se zde občerstvit. Koupání je možné i v potoce,který protéká kousíček od penzionu. Okolí penzionu je přímo stvořené k pěší turistice ale i k cykloturistice. Naše tipy na výlet:zajeďte na Tavení skla v Deštném a do muzea. Jedinečné safari na vás... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz