Hotel Skiland Ostružná ***s - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Skiland Ostružná ***s

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hlavní vlaková trať Brno - Jeseník. Přímé autobusové spojení Praha - Jeseník. AREÁL SKILAND leží v obci Ostružná v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Horská obec leží na hlavní trati Brno - Jeseník v těsné blízkosti Ramzovského sedla. Ramzová, Petříkov, Ostružná na sebe navazují a tvoří jednu sportovně rekreační oblast, odkud jsou dostupné jak sjezdové a běžecké lyžařské areály, tak množství cyklotras a pěších turistických tras. Je ideálním nástupištěm výprav na hřebeny Hrubého Jeseníku - Šerák, Praděd, Kralický sněžník, Rychlebské hory.
Vybavení a služby
Hotel Skiland nabízí stravování a ubytování ve dvoulůžkových hotelových pokojích 3***superior kategorie. V areálu jsou dvě bowlingové dráhy, kulečník, karambol, šipky, tělocvična, půjčovna horských kol, koloběžek, tenisové kurty, bungee trampolína, expozice hudebních nástrojů a další vybavení, které nabízíme na webových stránkách. V rekreačním areálu je restaurace se zahrádkou a dětským koutkem. Pochutnáte si na minutkách, zeleninových salátech, pohárech. Žízeň uhasíte Šerákem 11°, speciálem - Šerák 13°, černým nebo řezaným pivem. V nabídce máme zeleninové a ovocné šťávy z čerstvých surovin, nealko nápoje.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Půjčovna sportovního vybavení, bowling, Stálá expozice hudebních nástrojů, infocentrum, prodej upomínkových předmětů, půjčovna sněžnic, upravené běžecké tratě, ski areály, zmrzlinový bar, restaurace, bazén v nedalekém hotel, kluziště, lanovka na Šerák.
Areál Skiland Ostružná nabízí ubytování také v Penzionu a Apartmánech
TOPlist