Poloha a dosažitelnost

Hlavní vlaková trať Brno - Jeseník. Přímé autobusové spojení Praha - Jeseník. AREÁL SKILAND leží v obci Ostružná v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Horská obec leží na hlavní trati Brno - Jeseník v těsné blízkosti Ramzovského sedla. Ramzová, Petříkov, Ostružná na sebe navazují a tvoří jednu sportovně rekreační oblast, odkud jsou dostupné jak sjezdové a běžecké lyžařské areály, tak množství cyklotras a pěších turistických tras. Je ideálním nástupištěm výprav na hřebeny Hrubého Jeseníku - Šerák, Praděd, Kralický sněžník, Rychlebské hory.

  Vybavení a služby

Rekreační areál nabízí stravování a ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích i apartmánech s vlastní kuchyňkou.V areálu jsou dvě bowlingové dráhy, kulečník, karambol, šipky, tělocvična, půjčovna horských kol, koloběžek, tenisové kurty, bungee trampolína a další vybavení, které nabízíme na webových stránkách. V rekreačním areálu je restaurace se zahrádkou a dětským koutkem. Pochutnáte si na minutkách, zeleninových salátech, pohárech. Žízeň uhasíte Šerákem 11°, speciálem - Šerák 13°, černým nebo řezaným pivem. V nabídce máme zeleninové a ovocné šťávy z čerstvých surovin, nealko nápoje.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Půjčovna sportovního vybavení, bowling, Stálá expozice hudebních nástrojů, infocentrum, prodej upomínkových předmětů, půjčovna sněžnic, upravené běžecké tratě, ski areály, zmrzlinový bar, restaurace, bazén, kluziště, lanovka na Šerák

Zpět


TOPlist
  Areál Skiland Ostružná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Areál Skiland Ostružná
Ceník ubytování a stravování